Specjalna oferta PLAY z Viaplay w cenie abonamentu– internet stacjonarny z telewizją, oraz filmy i sport już od 45 zł miesięcznie

  • Internet stacjonarny lub Internet bezprzewodowy z telewizją PLAY NOW TV i Viaplay już od 45 zł miesięcznie
  • Nowe oferty telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX i Viaplay już od 25 zł
  • Bezpłatny dostęp do Viaplay dla obecnych użytkowników PLAY NOW TV BOX aż do końca stycznia 2022 r.
  • Viaplay dla klientów z abonamentem telefonicznym lub internetowym przez 30 dni za darmo.

Viaplay to najnowszy na polskim rynku serwis wideo łączący sportowe emocje na żywo wraz z oryginalnymi hitami serialowymi oraz hollywoodzkimi produkcjami filmowymi i ulubionymi programami dla dzieci. Najlepsi polscy dziennikarze i komentatorzy m.in. Mateusz Borek czy Rafał Wolski wprowadzą widzów w świat sportu i takich rozgrywek jak niemiecka Bundesliga, Liga Europy UEFA czy Liga Konferencji Europy UEFA, a od 2022 roku także Premier League i Formuła 1 od 2023. Viaplay to również lokalne produkcje. Już 12 września premiera pierwszego odcinka nowego reality show Fort Boyard  z udziałem 48 polskich gwiazd (m.in. Rafał Mroczek, Rafał Maserak czy Sławomir). Play dla swoich obecnych i przyszłych klientów przygotował wyjątkowe promocje, dzięki którym dostęp do Viaplay będzie atrakcyjny cenowo i niezwykle wygodny.

viaplay

Internet, telewizja i Viaplay już od 45 zł miesięcznie

Fioletowy operator przygotował specjalne oferty łączone, dzięki którym zapewnia użytkownikom dostęp do domowej rozrywki. Promocyjna paczka składa się z internetu stacjonarnego, telewizji PLAY NOW TV (z urządzeniem TV BOX) oferującej ponad 50 atrakcyjnych kanałów (m.in. kanały Disney, FOX, National Geographic, Comedy Central czy History) oraz Viaplay w cenie już od 45 zł miesięcznie dla obecnych klientów abonamentowych Play. W zależności od potrzeb operator proponuje stabilny internet stacjonarny bez limitu danych, przenośny internet bezprzewodowy lub NET BOX z modemem zewnętrznym, czyli idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie standardowy router jest niewystarczający. Klient może również wybrać Internet z Rozszerzonym pakietem telewizyjnym za 65 zł miesięcznie –  z dostępem do ponad 100 kanałów telewizyjnych w tym Eleven Sports 1 4K, AXN, TVN24 czy Kino Polska, który również będzie obejmował Viaplay.

Nowe oferty PLAY NOW TV

Aby zaproponować klientom najlepsze możliwe rozwiązanie Play wprowadził też nowe oferty telewizji PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX w 3 wersjach:

  • pakiet START – ponad 30 kanałów telewizyjnych i Viaplay przez 30 dni od Play – od 10 zł miesięcznie;
  • pakiet PODSTAWOWY – ponad 50 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, możliwość dokupienia pakietów dodatkowych – od 25 zł miesięcznie;
  • pakiet ROZSZERZONY – ponad 100 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, pakiety dodatkowe SPORT, EXTRA, KIDS, NEWS w cenie – od 45 zł miesięcznie.

Do korzystania z usługi Play zapewnia także nowoczesny dekoder 4K HDR z systemem Android TV i nowym intuicyjnym interfejsem, możliwością instalowania aplikacji ze sklepu Google Play, opcją pauzowania czy cofania oglądanych materiałów oraz wyszukiwaniem głosowym. Na TV BOX przy jego uruchomieniu zostanie automatycznie pobrana aplikacja Viaplay.

Dostęp do Viaplay dla obecnych użytkowników PLAY NOW TV BOX

Play pamięta także o klientach, którzy już korzystają z jego telewizji. Z okazji rozpoczęcia współpracy z Viaplay operator przygotował specjalną niespodziankę. Wszyscy obecni użytkownicy ofert telewizyjnych z dekoderem PLAY NOW TV BOX otrzymają darmowy dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 roku. Wystarczy zarejestrować się w tym serwisie by móc korzystać z nielimitowanego dostępu do wszystkich treści, w tym transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. SMSy z linkiem do rejestracji będą wysyłane od 3 do 10 września. 31 stycznia dostęp zostanie wyłączony, by klienci nie musieli obawiać się o naliczane opłaty. Osoby, które będą chciały kontynuować korzystanie z Viaplay będą miały taką możliwość po samodzielnej aktywacji usługi na swoim TV BOX w cenie 34 zł miesięcznie, które w wygodny sposób zostaną doliczone do rachunku Play.

Dostęp do Viaplay dla obecnych klientów Play z abonamentem telefonicznym i internetowym
Wszyscy klienci z abonamentem w Play mogą otrzymać 30 dniowy  bezpłatny dostęp do Viaplay. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 34 zł miesięcznie. Dostęp można aktywować w aplikacji Play24. Po aktywacji wystarczy założyć swoje konto w serwisie Viaplay, wchodząc w link otrzymany SMS-em. Nowi klienci sieci Play oraz osoby przedłużające umowę mogą aktywować promocyjny dostęp do Viaplay podczas podpisywania umowy, jak również później, w aplikacji Play24.

Szczegóły ofert, więcej informacji oraz możliwość zakupu jest dostępna na stronie play.pl, w salonach operatora oraz pod numerem 790 500 500.

Może Ci się również spodoba