Dodatkowe 20zł za doładowanie w T-Mobile na kartę

Wiosna to czas, kiedy chcemy umilić naszym klientom korzystanie z naszych usług. Dlatego też T-Mobile wprowadza specjalną promocję dla użytkowników T-Mobile na kartę oraz Heyah na kartę, aby dodać odrobinę radości do ich doładowań. W ramach tej promocji, doładowując swoje konto kwotą 50 zł, otrzymują dodatkowe 20 zł, które mogą wykorzystać na rozmowy, SMS-y czy transfer danych. To świetna okazja, by cieszyć się naszymi usługami bez obaw o dodatkowe koszty.

20zł za doładowanie T-Mobile

Aby skorzystać z bonusowych 20 zł, wystarczy dokonać doładowania kwotą 50 zł lub wyższą poprzez nasze dedykowane strony internetowe: www.doladowania.t-mobile.pl dla klientów T-Mobile na kartę oraz www.doladuj.heyah.pl dla użytkowników Heyah na kartę. Po dokonaniu doładowania, bonusowa kwota w wysokości 20 zł zostanie automatycznie dodana do konta klienta, gotowa do wykorzystania.

Promocja rozpoczyna się 8 kwietnia i będzie trwać aż do 31 maja lub do wyczerpania dostępnych bonusów doładowań. Zachęcamy do zapoznania się z szczegółami promocji, które znajdziecie w regulaminie dostępnym na stronach doładowań: www.doladowania.t-mobile.pl oraz www.doladuj.heyah.pl.

Nie przegap tej okazji, aby zwiększyć wartość swojego doładowania i jeszcze bardziej cieszyć się z usług T-Mobile!

Sprawdź również internet mobilny od T-Mobile!

Może Ci się również spodoba