Plush Internet

Oferta internetu mobilnego w PLUSH to jedna z atrakcyjniejszych na rynku. Tutaj na początek przy najniższym abonamencie otrzymujesz aż 20GB / mies. i liczba ta wzrasta wraz z Twoim stażem w sieci, aż do 100GB / mies. To bardzo dużo! Koszt to jedyne 25zł / miesięcznie.

Miś plushJeżeli potrzebujesz jeszcze większego pakietu danych możesz wybrać wyższy abonament za 30zł miesięcznie, dzięki temu na start zyskasz 40GB internetu, a pozostając w sieci dłużej po 12 miesiącach możesz cieszyć się transferem 120GB miesięcznie. To już praktycznie surfowanie w sieci i nie tylko – bez żadnych ograniczeń!

Dodatkowo możesz przerwać lub wypowiedzieć umowę kiedy tylko chcesz. Czyli tak naprawdę nie masz tu żadnych zobowiązań czasowych czy wiążących Cię bardzo mocno ograniczeń.

Do wspomnianych ofert możesz oczywiście dobrać telefon, co zwiększa zakres Twoich możliwości! Zapoznać się z dodatkowymi parametrami.

Dobierz internet mobilny dla siebie

Oferty już od 1zł na start u Kuriera. Atrakcyjne promocje.

PLUSH internet mobilny oferta

Dostępny jest program stażowy im dłużej korzystasz, tym więcej GB dostajesz! Tak jak wspomnieliśmy nawet 120GB miesięcznie internetu, to bardzo dużo.

Może Ci się również spodoba