NJU Mobile abonament

nju mobile logoNJU Mobile to operator wirtualny. W swojej ofercie jako pierwszy zaproponował usługi dostępne „no limit” za stałą miesięczną opłatą tzw. NJU z Rachunkiem. Obecnie na bardzo korzystnych warunkach możesz mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, smsy oraz pakiety transferu danych.

Dodatkowo sieć promuje swoich klientów za staż. Im dłużej jesteś z NJU tym możesz więcej otrzymać (np. większe pakiety GB internetu). Warto sprawdzić ofertę również w przypadku korzystania z drugą osobą. Aktualnie oferowana „W parze taniej” umożliwia korzystanie z telefonu praktycznie bez ograniczeń już od 19 zł miesięcznie.

AKTUALNA PROMOCJA ABONAMENTÓW W NJU MOBILE:

nju mobile oferta abonamentu

 

Dalej →

 

NJU mobile to marka sieci Orange Polska, dlatego swoim zasięgiem obejmuje praktycznie cały obszar Polski. Dodatkowo oferowany jest internet mobilny nawet 40 GB na promocyjnych warunkach. Chętnie wybierana przez młodych!

nju mobile w parze taniej

 

Bez limitu za max 29 zł

miesięcznie

 

Zalety:

– stała opłata i nielimitowane usługi
– możesz dopasować ofertę i pakiety do swoich potrzeb
– internet mobilny 40 GB
– darmowe rozmowy i smsy
– możesz przenieść istniejący numer

Koszty:

  • abonament od 19zł miesięcznie
  • również oferta na kartę
  • internet 40 GB 29 zł miesięcznie

Wygodna propozycja gdy chcesz mieć stałe rachunki za telefon, nie martwiąc się o usługi. W NJU Mobile masz prawo do zerwania umowy, co jest dużym atutem dla osób niezdecydowanych.

 

Dla mnie super, max 29 zł / miesięcznie

i niczym się nie przejmuję!” – Marlena, Poznań

Szukając dobrej oferty na rynku, nastawiając się na atrakcyjne cenowo połączenia oraz internet (zarówno w EU jak i w Polsce) warto wziąć pod uwagę NJU. To wirtualny operator komórkowy oferujący bardzo dużo, za naprawdę niewielkie pieniądze. Zyskać można jeszcze więcej gdy połączymy swój pakiet razem z druga osobą.

Cena, którą widzisz w tabeli to maksymalna cena, jaką zapłacisz w danej ofercie miesięcznie za korzystanie z telefonu w kraju. Jeśli używasz mniej, płacisz mniej. Im dłużej z nami będziesz, tym więcej będziesz miał GB internetu.

 

Dalej →

 

Może Ci się również spodoba