TOP 14 – Ranking Kont Bankowych – promocje z ponad 500zł zwrotu. Ile maksymalnie zarobisz?

Dzisiaj przedstawiamy Wam listę kont bankowych z promocjami dostępnych w polskich bankach. Sprawdzisz w którym banku warto otworzyć konto. Podobnie jak wybierając tani abonament komórkowy, sporo możesz zyskać otwierając dobre konto w banku. Zastanówmy się, czy warto wybrać konto z promocją? Ile kosztuje utrzymanie konta? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć, przedstawiając Wam zestawienie najlepszych kont bankowych.

dziewczyna business woman spotkanie biznesowe

Ranking kont bankowych z promocjami

Aktualnie konto z promocją, to wybór z pośród kliku dobrych banków (lista poniżej). Możesz je otworzyć wygodnie przez internet klikając 'złóż wniosek’. Nowe konta bankowe posiadają wiele zalet, zapoznaj się z nimi!

OTWÓRZ KONTO:

Czy warto wybrać konto z promocją?

Nasz ranking kont bankowych, które pozwolą Ci zyskać nawet po kilkaset złotych do Twojej kieszeni. Wierzymy, że te informacje będą dla Ciebie pomocne. Zachęcamy do dalszego czytania naszego artykułu i zastanowienia się samemu czy warto.

monety mężczyzna

Tak naprawdę, bardzo dużo zależy od oferty przygotowanej przez bank i czy konto będzie atrakcyjne również po odebraniu dodatkowych gratyfikacji. Przyjrzyjmy się kilku zaletom oraz wadom.

Do zalet konta z dodatkową promocją możemy zaliczyć finansowe korzyści które zyskamy, może to być nawet kilkaset złotych. Pozwala to czuć się docenionym i przeznaczyć dodatkowe środki na nasze potrzeby.

Drugą zaletą są możliwości konta, przeważnie nowe konta bankowe oferują wiele dodatkowych usług i funkcjonalności. Nowoczesna bankowość internetowa czy aplikacja mobilna dostarczają możliwości które mogą trafić idealnie w nasze potrzeby (pozostając przy starym koncie, pewnych nowych opcji możemy po prostu nie mieć). Dzisiaj codzienne używanie aplikacji bankowych na smartfonie to standard!

Jakiej koszty czekają na nas przy otwarciu nowego konta bankowego?

Pozytywna wiadomość to taka, że opłaty wynoszą zero złotych lub są nieduże. By stać się posiadaczem nowego konta wystarczy złożyć wniosek o jego otwarcie przez internet. Jeżeli potrzebujesz po prostu konta i nie zwracamy uwagi na parametry możemy wybrać ofertę z prowadzeniem rachunku bezpłatnie .

Warto zauważyć, że dla nowego które zakładane jest w promocji, po spełnieniu jej warunków można całkiem sporo zyskać. Kwoty zwrotów sięgają nawet ponad 500zł. Bardzo dużo zależy od banku oraz rodzaju rachunku.

Trzeba spełnić warunki promocji

Niestety, wybierając konto w promocji należy się liczyć z koniecznością wypełnienia określonych zdarzeń które muszą się wydarzyć na rachunku. Bardzo często jest to wpływ określonej gotówki, przelew wynagrodzenia lub wykonanie płatności kartą wydaną do konta na określoną kwotą. Należy o tym pamiętać.

Chcąc zyskać kilkaset złotych, należy pamiętać o konkretnych wymaganiach, które są uzależnione od konkretnej promocji i banku. Nie są to skomplikowane czynności, bo warto zdać sobie sprawę, że banki chcą skusić nas do swoich produktów więc nie mogą to być skomplikowane czynności, by nas nie zniechęcić.

Może kolejny rachunek bankowy? Ile można mieć kont?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert kont bankowych które przy zrealizowaniu określonych czynności promują swoich klientów dodatkowymi bonusami. Dobra wiadomość jest taka, że rachunków bankowych możesz mieć nieskończenie wiele. Zazwyczaj możesz mieć kilka kont w ramach tego samego banku. Możesz również posiadać tyle kont ile jest banków. Warto jednak sprawdzić czy za prowadzenie konta bankowego czy np. posiadanie karty bankomatowej pobierane są dodatkowe opłaty.

Czy warto otworzyć nowe konto w banku?

kobieta z tabletemZdecydowanie tak, szczególnie w sytuacji gdy nasz obecny rachunek bankowy jest „drogi w utrzymaniu”. Nasze obecne konto bankowe może również nie spełniać oczekiwań lub nie posiadać pewnych funkcjonalności. Założenie nowego konta bankowego nie jest trudne, trwa chwilę a zyskać można bardzo dużo. Warto wykazać się kreatywnością finansową!

Co zyskasz otwierając nowe konto w banku

Pierwszym zyskiem jeżeli wybierzemy korzystną ofertę jest ograniczenie opłat za konto bankowe. Drugim zyskiem jest otrzymanie środków w postaci zwrotu gotówki przy skorzystaniu z promocji dostępnej dla nowych rachunków bankowych. To pokazuje, że dobry wybór konta w banku może się bardzo opłacić.

Zarobisz nawet ponad 500zł

Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, przy skorzystaniu z dobrej oferty nowego konta bankowego można zyskać nawet ponad 500zł przy spełnieniu oczekiwanych warunków. To całkiem sporo! Szczególnie gdy weźmiemy trudność oraz czas który poświęcimy na otwarcie nowego rachunku. Procesy te są bardzo uproszczone i trwają zazwyczaj tylko kilka minut.

W czym może pomóc Ci ranking kont bankowych?

Ranking kont bankowych może pomóc w wyborze najlepszego konta dla indywidualnych potrzeb i preferencji. Rankingi te często zawierają informacje na temat oprocentowania, opłat, limitów i innych funkcji oferowanych przez różne banki i konta.

Dzięki temu, możesz porównać różne oferty i wybrać konto, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, takim jak częstotliwość transakcji, wysokość wpłat i wypłat, dostępność bankomatu, płatności internetowe, a także preferencje dotyczące korzystania z aplikacji mobilnej.

Rankingi kont bankowych mogą również pomóc w zrozumieniu, jakie opcje są dostępne na rynku i jakie są różnice między różnymi ofertami. Dzięki temu możesz dokonać bardziej świadomego wyboru i zaoszczędzić na opłatach i prowizjach związanych z Twoim kontem.

informacje finansowe, źródło: polecanekonta.pl

Może Ci się również spodoba