Masz już Tani Abonament? Zyskaj więcej – Ranking Kont Bankowych z promocjami. Czy zarobisz?

Dzisiaj przedstawiamy Wam listę kont bankowych z promocjami dostępnych w polskich bankach. Czy warto kupić założyć konto z promocją? Ile kosztuje utrzymanie konta? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć, przedstawiając Wam zestawienie najlepszych kont bankowych.

dziewczyna business woman spotkanie biznesowe

Czy warto wybrać konto z promocją?

Wszystko zależy od oferty przygotowanej przez bank i czy konto będzie atrakcyjne również po odebraniu dodatkowych gratyfikacji. Przyjrzyjmy się kilku zaletom oraz wadom.

Do zalet konta z dodatkową promocją możemy zaliczyć finansowe korzyści które zyskamy, może to być nawet kilkaset złotych. Pozwala to czuć się docenionym i przeznaczyć dodatkowe środki na nasze potrzeby.

Drugą zaletą są możliwości konta, przeważnie nowe konta bankowe oferują wiele dodatkowych usług i funkcjonalności. Nowoczesna bankowość internetowa czy aplikacja mobilna dostarczają możliwości które mogą trafić idealnie w nasze potrzeby (pozostając przy starym koncie, pewnych nowych opcji możemy po prostu nie mieć).

Jakiej koszty czekają na nas przy otwarciu nowego konta bankowego?

Pozytywna wiadomość to taka, że opłaty wynoszą zero złotych lub są nieduże. By stać się posiadaczem nowego konta wystarczy złożyć wniosek o jego otwarcie przez internet. Jeżeli potrzebujesz po prostu konta i nie zwracamy uwagi na parametry możemy wybrać ofertę z prowadzeniem rachunku bezpłatnie .

Warto zauważyć, że dla nowego które zakładane jest w promocji, po spełnieniu jej warunków można całkiem sporo zyskać. Kwoty zwrotów sięgają nawet ponad 500zł. Bardzo dużo zależy od banku oraz rodzaju rachunku.

Niestety, wybierając konto w promocji należy się liczyć z koniecznością wypełnienia określonych zdarzeń które muszą się wydarzyć na rachunku. Bardzo często jest to wpływ określonej gotówki, przelew wynagrodzenia lub wykonanie płatności kartą wydaną do konta na określoną kwotą. Należy o tym pamiętać.

Chcąc zyskać kilkaset złotych, należy pamiętać o konkretnych wymaganiach, które są uzależnione od konkretnej promocji i banku. Nie są to skomplikowane czynności, bo warto zdać sobie sprawę, że banki chcą skusić nas do swoich produktów więc nie mogą to być skomplikowane czynności, by nas nie zniechęcić.

Może kolejny rachunek bankowy? Ile można mieć kont?

Na rynku dostępnych jest wiele ofert kont bankowych które przy zrealizowaniu określonych czynności promują swoich klientów dodatkowymi bonusami. Dobra wiadomość jest taka, że rachunków bankowych możesz mieć nieskończenie wiele. Zazwyczaj możesz mieć kilka kont w ramach tego samego banku. Możesz również posiadać tyle kont ile jest banków. Warto jednak sprawdzić czy za prowadzenie konta bankowego czy np. posiadanie karty bankomatowej pobierane są dodatkowe opłaty.

Czy warto otworzyć nowe konto w banku?

kobieta z tabletemZdecydowanie tak, szczególnie w sytuacji gdy nasz obecny rachunek bankowy jest „drogi w utrzymaniu”. Nasze obecne konto bankowe może również nie spełniać oczekiwań lub nie posiadać pewnych funkcjonalności. Założenie nowego konta bankowego nie jest trudne, trwa chwilę a zyskać można bardzo dużo. Warto wykazać się kreatywnością finansową!

Pierwszym zyskiem jeżeli wybierzemy korzystną ofertę jest ograniczenie opłat za konto bankowe. Drugim zyskiem jest otrzymanie środków w postaci zwrotu gotówki przy skorzystaniu z promocji dostępnej dla nowych rachunków bankowych. To pokazuje, że dobry wybór konta w banku może się bardzo opłacić.

Zarobisz nawet ponad 500zł

Tak jak wspomnieliśmy już wyżej, przy skorzystaniu z dobrej oferty nowego konta bankowego można zyskać nawet ponad 500zł przy spełnieniu oczekiwanych warunków. To całkiem sporo! Szczególnie gdy weźmiemy trudność oraz czas który poświęcimy na otwarcie nowego rachunku. Procesy te są bardzo uproszczone i trwają zazwyczaj tylko kilka minut.

Ranking kont bankowych z promocjami

Aktualnie konto z promocją, to wybór z pośród kliku dobrych banków (lista poniżej). Możesz je otworzyć wygodnie przez internet. Nowe konta bankowe posiadają wiele zalet!

 

Może Ci się również spodoba