Netia

netia logo firmyNetia to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Oferuje swoim abonentom szeroki zakres usług w całym kraju. Możemy tutaj zacząć od internetu poprzez telewizję na telefonie skończywszy. To kompleksowe rozwiązanie dla całego domu. Co ważne, usługi są oferowane w rozsądnych cenach. Można również liczyć na wiele promocji.

Netia posiada 23 tyś. km własnych światłowodowych sieci szkieletowych które łączą 50 miast w Polsce. Dzięki temu Twój internet zawsze będzie niezawodny i szybki. Mając w zasięgu około 72% budynków biurowych w całym kraju, możemy wspierać firmy w ich rozwoju. Dostarczane są kompleksowe rozwiązania online dostosowane do naszych użytkowników zarówno domowych jak i biznesowych. Prędkości transmisji sięgają 100Gb.

Misją firmy jest:

  • dostarczaniu Klientom biznesowym zintegrowanych rozwiązań teleinformatycznych na bazie usług transmisji danych oraz centrów danych
  • oferowaniu Klientom indywidualnym pakietów usług na bazie platform multimedialnych w obszarze własnej sieci
  • infrastrukturze oraz aktywom sieciowym dedykowanym do segmentów Klientów biznesowych i indywidualnych
  • zespołowi pracowników z pasją, inspirowanych wartościami Firmy

Netia internet

Warto sprawdzić aktualne promocje. Netia proponuje oferty zarówno nowym klientom jak i obecnym już którzy korzystają z internetu oraz telewizji. Wysokie prędkości transmisji oraz szeroka dostępność internetu w całym kraju sprawiają, że to jedna z ciekawszych propozycji na rynku.

Dzięki usługom netia online, możesz wygodnie korzystać ze swojego TV, domowego lub biznesowego internetu oraz telefonu. Dodatkowe usługi to bezpieczny internet – czyli ochrona antywirusowa która zabezpieczy Cię przed wirusami czy kradzieżą tożsamości.

Oferta internetu i telefonu w Netii

Wybierając internet dla swojego biura lub domu z pewnością warto sprawdzić ofertę Netii. Promocja 2 w cenie 1 oferuje obecnie telewizje wraz z internetem za jedyne 49,99zł miesięcznie.

 

Zamów kontakt i poznaj szczegóły tej oferty >>

 

netia promocja internet

Może Ci się również spodoba