NJU Mobile Internet

Dobry dostęp do internetu to w dzisiejszych czasach podstawa. Warto więc wybrać ofertę przede wszystkim opłacalną. Jedną z nich jest internet mobilny w NJU Mobile. Przenośny internet jest wygodny nie ważne gdzie z niego korzystasz, bo możesz to robić wszędzie. Czy na tablecie, smartfonie czy komputerze stacjonarnym – zawsze możesz surfować wygodnie po sieci.

INTERNET MOBILNY

Specjalna oferta NJU INTERNETOWY adresowana jest do miłośników surfowania.

Otrzymujesz nawet 100 GB za jedyne 29zł miesięcznie

W przypadku NJU Mobile, bardzo atrakcyjne jest to, że im dłużej będziesz w NJU tym więcej internetu dostaniesz. I tak w przypadku 6 miesięcy, za tą samą opłatę będziesz dysponował transferem 80GB. Po 12 miesiącach będzie to 100GB, a po 24 miesiącach aż 120GB.

Pamiętaj, Twoje GB rosną, gdy masz włączoną bezpłatną usługę „im dłużej, tym lepiej”. Jeżeli nie będziesz używać telefonu przez 6 kolejnych miesięcy, Twój numer zostanie przeniesiony do nju na kartę.


Swoboda i wygoda, to zalety internetu mobilnego. Zabierzesz go ze sobą gdziekolwiek się będziesz wybierał. Czy idziesz na kawę do kawiarni, wyjeżdżasz na weekend w góry czy lubisz się cieszyć swobodą bez kabli w domu. Musimy przyznać, że to jedna, właściwie najkorzystniejsza oferta w Polsce.

WAŻNE! Dodatkowo jak nie będziesz korzystać nie zapłacisz nic.

 

Przejdź do strony NJU Mobile

Może Ci się również spodoba