nc+ oferta

 

UWAGA NC+ TO TERAZ PLATFORMA CYFROWA CANAL+

PRZEJDŹ DO OFERTY CANAL+

 

logo nc+nc+ to jedna z najpopularniejszych platform TV w Polsce. Oferuje szeroki wybór pakietów oraz możliwość korzystania z internetu LTE.

Skorzystanie z oferty jest niezwykle proste.

Wybranie pakietu

Po wejściu na stronę główną, porównaniu pakietów, pora na decyzję. Spokojnie – nie jest ostateczna, nawet po podłączeniu dekodera masz 14 dni na odstąpienie umowy!

Możesz wybrać między pakietami z HBO, CANAL+ czy podstawowymi pakietami nc+.

Pakiet kanałów nc+

Dbamy także o przejrzystość naszej oferty – dlatego wybraliśmy pięć najczęściej wybieranych ofert, trzy z nich otrzymały unikatowe oznaczenia jak Pakiet Familijny – najlepszy wybór dla rodzin, Pakiet Sportowy – dla osób, które chcą oglądać najlepszy sport i pakiet filmowy – zespół kanałów, które umożliwią odbiorcy oglądanie najlepszych filmów oraz premier.

Wybór dekodera i opcji dodatkowych

dekoder i antena nc+Po wyborze pakietu pora na wybór dekodera oraz opcji dodatkowych. Dekoder może posiadać moduł WiFi czy dysk 500 GB, który umożliwia nagrywanie transmisji. W nc+ dekodery dostępne są już od 0 zł, cena zależy od wybranego pakietu. Jeśli nie posiadasz odpowiedniej anteny do odbioru – możesz ją zamówić w naszym sklepie za 1 zł! Tylko przy zakupie online możesz oszczędzić aż do 127 zł!

Umożliwiamy także odbiór telewizji na kilku telewizorach jednocześnie za pomocą opcji multiroom! Możesz zakupić nawet pięć dodatkowych dekoderów.

Ostatnim etapem jest wybór opcji dodatkowych w postaci kanałów. Do wyboru masz: Eleven Sports, HBO z HBO GO, Hustler i wiele innych. Oczywiście istnieje możliwość dodania pakietów już po podpisaniu umowy!

Oczekiwanie na komplet wiadomości

Po złożeniu zamówienia na adres e-mail, który został podany w formularzu zostaną wysłane dwie wiadomości – potwierdzenie złożenia zamówienia oraz wiadomość zawierająca szkic umowy.

Po otrzymaniu tych dwóch wiadomości można spokojnie oczekiwać kuriera, z reguły trwa to maksymalnie do 2 dni roboczych.

Przesyłka z dekoderem i anteną

Ostatni element zamówienia to przyjęcie paczki od kuriera. Paczka zawiera dekoder (lub dekodery) antenę – jeśli została wybrana – oraz umowę, którą należy podpisać oraz przekazać kurierowi.

 

Przejdź do nc+

 

Może Ci się również spodoba