Plush abonament

Plush to dość nowa sieć komórkowa na rynku w Polsce. Jej oferta jest bardzo atrakcyjna na tle konkurencji. Znajdziesz tutaj zarówno propozycje na kartę jak i atrakcyjny abonament. To właśnie w tym drugim możesz dodatkowo wyposażyć się w telefon.

Siecią matką dla Plusha jest Plus, czyli możesz liczyć na stabilność oraz dobre merytoryczne wsparcie. Dla osób które chcą płacić bardzo mało, abonament zaczyna się już od 10zł. W takiej opcji otrzymujesz 1GB internetu, SMSy i MMSy bez limitu. A minuta połączenia kosztuje Cię 29 groszy. Czas trwania umowy Plush określa „na ile chcesz”.

Naprawę tani abonament w Plush

już od 10 zł

Miś Plush. Warto sprawdzić ofertę abonamentu:

Dla wymagających użytkowników przygotowano ofertę za 25zł. Tutaj otrzymujesz aż 15GB internetu co miesiąc oraz rozmowy i SMSy / MMSy bez limitu. To bardzo atrakcyjna stawka. Dzięki takim parametrom praktycznie użytkujesz telefon nie martwiąc się o koszty czy limity.

 

 

 

Pełna oferta Plush’a prezentuje się następująco:

Warto dodać, że wybierając ofertę abonamentu za 25zł i podpisując umowę na 24 miesiące, możesz dodatkowo skorzystać z zakupu telefonu w promocyjnej cenie. Dodatkowymi usługami są możliwość przerwy w płatności abonamentu oraz rabat DUET.

 

Przejdź do strony PlushBezLimitu.pl

i weź abonament online ⇉

Może Ci się również spodoba