Plush abonament

Plush to dość nowa sieć komórkowa na rynku w Polsce. Jej oferta jest bardzo atrakcyjna na tle konkurencji. Znajdziesz tutaj zarówno propozycje na kartę jak i atrakcyjny abonament. To właśnie w tym drugim możesz dodatkowo wyposażyć się w telefon.

  • abonament Plush
  • opłata 25zł /mc w tym 15GB internetu + serwisy społecznościowe za darmo
  • umowa na czas określony lub nieokreślony

Siecią matką dla Plusha jest Plus, czyli możesz liczyć na stabilność oraz dobre merytoryczne wsparcie. Dla osób które chcą płacić bardzo mało, abonament zaczyna się już od 10zł. W takiej opcji otrzymujesz 1GB internetu, SMSy i MMSy bez limitu. A minuta połączenia kosztuje Cię 29 groszy. Czas trwania umowy Plush określa „na ile chcesz”.

Naprawę tani abonament w Plush

już od 10 zł

Miś Plush. Warto sprawdzić ofertę abonamentu:

Dla wymagających użytkowników przygotowano ofertę za 25zł. Tutaj otrzymujesz aż 15GB internetu co miesiąc oraz rozmowy i SMSy / MMSy bez limitu. Do tego masz bezpłatny dostęp do serwisów społecznościowych, serwisów z muzyką czy filmami. To bardzo atrakcyjna stawka. Dzięki takim parametrom praktycznie użytkujesz telefon nie martwiąc się o koszty czy limity.

 

 

 

Pełna oferta Plush’a prezentuje się następująco:

Warto dodać, że wybierając ofertę abonamentu za 25zł i podpisując umowę na 24 miesiące, możesz dodatkowo skorzystać z zakupu telefonu w promocyjnej cenie. Dodatkowymi usługami są możliwość przerwy w płatności abonamentu oraz rabat DUET.

 

Zobacz dokładną ofertę

Może Ci się również spodoba