Rekordowy grudzień – Play uruchomił ponad 200 nowych stacji bazowych

W samym grudniu operator Play oddał do użytku 219 stacji bazowych i tym samym zakończył 2023 rok z liczbą 1050 nowych BTS.

Grudzień był tradycyjnie najlepszym miesiącem w roku pod kątem nowo-uruchomionych stacji. Był też o wiele lepszy od grudnia 2022 roku, w którym to Play oddał do użytku 153 maszty.

Jak co miesiąc, sporo obiektów zostało uruchomionych w dużych miastach – m.in. Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Opolu

Nie zapomniano też o miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów. Szczególnie cieszą nowo-uruchomione obiektyw w uzdrowiskach (Piwniczna Zdrój czy Iwonicz Zdrój) oraz w miastach chętnie odwiedzanych przez turystów w sezonie letnim – m.in. Darłowo i Olsztynek.

Nowe miejscowości w zasięgu LTE – grudzień 2023

Warto wspomnieć, że ta lista nie jest równoznaczna z listą miejscowości, w których uruchomiono nowe stacje. Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się 3437 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców, w tym 403 miast powyżej 10 tys. mieszkańców.

Komentarz od TaniAbonament.pl:

Play w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz abonamentów komórkowych oraz ofert na kartę. Warto zaznajomić się z ofertą tego operatora. Warto wspomnieć, że z nadajników Play korzysta również operator wirtualny Virgin Mobile który także oferuje abonamenty komórkowe. Właścicielem Virgin Mobile od roku 2020 w Polsce jest spółka P4, czyli właściciel Play.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba