Wakacyjne atrakcje od T-Mobile

Wypoczynek, odprężenie i relaks. Wakacje to wyjątkowy czas, w którym nie tylko pozwalamy sobie odetchnąć od codzienności, ale również cieszymy się drobnymi przyjemnościami – i o to w tym roku zadbamy w T-Mobile. Co przygotowaliśmy na letni sezon dla klientów? Młodzi fani muzyki mogą zdobyć wejściówki na festiwale muzyczne w całej Europie, w tym również na krajowy Olsztyn Green Festival. Co więcej, rozdajemy także mnóstwo zestawów z festiwalowymi gadżetami. A dla tych, którzy szukają ochłody podczas letnich upałów, w nadmorskich kurortach mamy darmowe porcje lodów o smaku 5G. Ci zaś, którzy na wakacje wybierają zagraniczne destynacje, mogą się dobrze przygotować do podróży dzięki ładowarkom T-Mobile rozmieszczonym na lotnisku Chopina w Warszawie.

Sezon wakacyjny w pełni, a sprzyjająca pogoda sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy na aktywnościach na świeżym powietrzu. W T-Mobile chcemy sprawić, żeby ten czas był jeszcze przyjemniejszy, dlatego przygotowaliśmy szereg akcji, dzięki którym to lato zdecydowanie będzie pełne pozytywnych wrażeń!

Czas muzyki

Wakacje to niewątpliwie sezon festiwalowy. Doskonale to rozumiemy – w końcu trzeba czerpać z życia pełnymi garściami. Dlatego rozdajemy wyjątkowe pakiety festiwalowe, które pomogą oddać się muzycznym przyjemnościom – można w nich znaleźć np. plecak czy magentowy bidon. Zestawy rozdajemy w różnych zakątkach Polski. Jak nas znaleźć? 22 lipca będziemy na plaży miejskiej w Kołobrzegu, 28-29 lipca w klubie muzycznym Luzztro w Płocku, a 26 sierpnia na terenie klubokawiarni Hocki Klocki w Lunaparku w Warszawie.

Szukasz idealnego smartfonu z internetem lub abonamentem w T-Mobile ? Zostaw numer, a doradca T-Mobile skontaktuje się i dobierze najlepsze rozwiązanie!

To jednak nie wszystko – w dniach 11-13 sierpnia dostaną je również uczestnicy Olsztyn Green Festivalu w specjalnej strefie T-Mobile. To jeden z festiwali organizowanych w ramach europejskiej akcji Summer of Joy, na który dzięki T-Mobile w dniach 14-27 lipca 2023 r. nasi klienci mogą wygrać bilety, wypełniając formularz na stronie summerofjoy.electronicbeats.net.

Naładowani energią w podróży

Podczas wakacji warto być przygotowanym na wszystko. Jest to łatwiejsze, kiedy bateria w telefonie, laptopie czy powerbanku jest naładowana do pełna. Podróżni, którzy swoją wyprawę rozpoczynają na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie, mogą być spokojniejsi o stan baterii swoich urządzeń dzięki darmowym stacjom ładującym, rozstawionym na poziomie odlotów. Na pasażerów czeka 10 stacji, z których można korzystać o dowolnej porze dnia i nocy.

Lody o smaku 5G

Z kolei dla osób, które planują spędzać wakacje nad polskim morzem, mamy orzeźwiający, darmowy poczęstunek – magentowe lody w wyjątkowych smakach! Jakich? Rozdawane będą lody o smaku 5G, lody śmigane, lody szybkie, lody z zasięgiem, lody T-Mobile.

Pod koniec lipca i na początku sierpnia znajdziecie nas w ośmiu miastach położonych nad Bałtykiem.

Magentowy rozkład jazdy wygląda następująco:

  • 28.07 – Gdańsk, początek deptaka w Brzeźnie przy ulicy Czarny Dwór,
  • 29.07 – Hel, okolice Bulwaru Nadmorskiego obok ulicy Morskiej,
  • 30.07 – Kuźnica, ul. Hallera 1A przy Biurze Informacji Turystycznej,
  • 31.07 – Ustka, przestrzeń w ciągu Promenady Nadmorskiej,
  • 1.08 – Darłowo, plac przy latarni morskiej,
  • 2.08 – Jastarnia, okolice parku miejskiego,
  • 4.08 – Mielno, przestrzeń przy deptaku na ulicy Kościuszki.

Internet z zasięgiem T-Mobile

Oprócz mnóstwa wakacyjnych atrakcji, w sezonie letnim niezmiennie zapewniamy naszym klientom usługi, dzięki którym zawsze mogą być w kontakcie z bliskimi i korzystać z zasięgu T-Mobile, gdy tylko tego potrzebują. Jak? Na przykład wybierając starter T-Mobile na kartę, w którym oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów mogą liczyć nawet na 4800 GB ekstra przez rok (12 x 400 GB). Zachęca do tego również nasza najnowsza kampania kontekstowa, mówiąca o tym, że niezależnie od miejsca wypoczynku (polskie morze, góry, Mazury), zawsze można liczyć na zasięg T-Mobile.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba