Nowa generacja smartfonów T Phone 2 5G już w sprzedaży w T-Mobile

Rewolucyjna technologia 5G otwiera przed nami nowe możliwości doświadczania bliskich relacji, rozrywki i utrwalania wyjątkowych chwil. T-Mobile zdaje sobie sprawę z tego ogromnego potencjału i dlatego wprowadza na rynek kolejną generację urządzeń z serii T, które pozwolą w pełni wykorzystać zalety tej innowacyjnej sieci.

Nowa generacja smartfonów T Phone 2 5G

Dziś zadebiutowały premierowe modele T Phone 2 5G i T Phone 2 Pro 5G, które są już dostępne w sprzedaży internetowej na stronie T-Mobile oraz w salonach stacjonarnych tej sieci. Można je nabyć osobno lub w zestawie abonamentowym.

Nowe smartfony zostały zaprojektowane z myślą o zróżnicowanych potrzebach i budżetach klientów. Cena podstawowego T Phone 2 5G wynosi 999 zł, podczas gdy za wydajniejszy model T Phone 2 Pro 5G zapłacimy 1499 zł. Warto podkreślić, że wraz z zakupem urządzenia otrzymujemy komplet akcesoriów, w tym ładowarkę, etui, szkło ochronne oraz bonus w postaci słuchawek T-słuchawek ANC TWE220.

Dla bardziej mobilnych użytkowników T-Mobile przygotował również atrakcyjną ofertę na T Tablet 5G, który można nabyć już za symboliczną opłatą 1 zł w pakiecie z nielimitowanym internetem w cenie 65 zł miesięcznie.

Wprowadzenie nowych smartfonów na rynek zostało połączone z kampanią promocyjną pod hasłem „Baw się bardziej z T-Mobile”. Spot reklamowy podkreśla uniwersalność T Phone, który bez względu na wiek czy styl życia pozwoli w pełni wykorzystać możliwości 5G – dosłownie i w przenośni. Kampania promocyjna będzie prowadzona wielokanałowo w TV, internecie, mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na nośnikach zewnętrznych.

Kolejną atrakcją jest możliwość obejrzenia i przetestowania nowych modeli T Phone podczas największego studenckiego festiwalu Kortowiada w Olsztynie w dniach 23-25 maja. Na odwiedzających czekają konkursy z premierowymi nagrodami w postaci nowych smartfonów!

Może Ci się również spodoba