Dzień dziecka w Magenta TV – dostęp do wszystkich kanałów dla dzieci

W obecnych czasach, ludzie w każdym wieku doceniają niespodzianki, zwłaszcza gdy wiążą się one z upominkami. Z tej okazji, dla celebracji Dnia Dziecka, T-Mobile przygotował specjalną niespodziankę dla swoich klientów MagentaTV. W okresie od 27 maja do 10 czerwca, będą oni mieli dostęp do wszystkich kanałów przeznaczonych dla najmłodszych widzów, bez ponoszenia dodatkowych opłat, niezależnie od posiadanego pakietu.

Dzień Dziecka w Magenta TV

Świat rozrywki dla dzieci obfituje w różnorodne i fascynujące treści, takie jak zabawne animacje, ekranizacje bajek oraz ponadczasowe klasyki. W ramach tego wyjątkowego prezentu, klienci MagentaTV będą mogli cieszyć się bogatą ofertą 16 kanałów, w tym Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, NickToons, Teenick, MiniMini+, teletoon+, Cbeebies, DuckTV, Cartoon Network, Cartoonito i DaVinci. Każdy z tych kanałów oferuje starannie wyselekcjonowane programy, łączące zabawę z edukacją.

Ta promocja stanowi doskonałą okazję do odkrycia pełnej oferty rozrywki dla dzieci, dostępnej w MagentaTV. Więcej informacji na temat MagentaTV oraz innych usług domowych można znaleźć w punktach sprzedaży T-Mobile oraz na stronie t-mobile.pl.

Może Ci się również spodoba