Play oferuje nielimitowany internet 5G bez ograniczeń prędkości i transferu danych oraz smartfony z AI taniej o 1000zł

Play wprowadza niezwykle atrakcyjną propozycję dla osób przenoszących numer do ich sieci – nielimitowany internet 5G bez ograniczeń prędkości i transferu danych, a do tego możliwość nabycia najnowocześniejszych smartfonów Google Pixel 8 Pro, Motoroli Edge 50 Pro oraz Samsunga Galaxy S24 Ultra wyposażonych w zaawansowane funkcje oparte na sztucznej inteligencji w obniżonej cenie, aż o 1000 zł tańszej.

Play Abonament

Maj to doskonały moment dla tych, którzy rozważają zmianę operatora na Play, szczególnie jeśli zależy im na wysokiej prędkości internetu i najnowszym smartfonie. Operator przygotował bardzo korzystną ofertę obejmującą nieograniczony internet 5G bez limitów prędkości i transferu danych, a także możliwość zakupu ultranowoczesnego telefonu w znacznie niższej cenie. Co istotne, dotyczy to również smartfonów Google Pixel, których Play będzie jedynym dystrybutorem w Polsce przez najbliższe pół roku.

W pakietach abonamentowych Play L lub Homebox klient otrzymuje nielimitowany dostęp do internetu 5G, darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz telewizję PLAY NOW z podstawowym pakietem kanałów. W ofercie Play L nieograniczony internet 5G dostępny jest przez 12 miesięcy (po tym okresie limit wynosi 300 GB) w ramach 24-miesięcznej umowy za 90 zł miesięcznie po rabatach. Z kolei w taryfie Homebox nielimitowany internet 5G obowiązuje przez cały okres 24-miesięcznej umowy, a dodatkowo operator dołącza kartę SIM z 300 GB mobilnego internetu do routera za 105 zł miesięcznie po rabatach.

Wybierając jedną z tych ofert, klienci mogą również skorzystać z rabatu w wysokości 1000 zł na zakup najnowocześniejszych smartfonów: Google Pixel 8, Motoroli Edge 50 Pro oraz Samsunga Galaxy S24 Ultra, a także możliwości zakupu urządzenia na wygodne raty 0%.

Wymienione modele smartfonów wyposażone są w zaawansowane funkcje oparte na rozwiązaniach sztucznej inteligencji, które ułatwiają codzienne użytkowanie.

Dodatkowo, klienci Play korzystający z usług internetu stacjonarnego i telewizji u tego operatora mogą otrzymać aż 30 zł zniżki na abonament komórkowy Play.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie play.pl, pod numerem 790 500 500 oraz w salonach Play.

Może Ci się również spodoba