Aktualne promocje u Operatorów Komórkowych [ ranking, przegląd ]

Praktycznie każdy miesiąc, to dobry moment na zmianę swojego abonamentu, operatora komórkowego czy telefonu. Są okresy w którym firmy mocniej atakują klientów ofertami, pojawia się bardzo dużo promocji i przenosząc swój numer do nowej oferty można naprawdę sporo zyskać! Do takich momentów należą Święta.

Jednak konkurencja między operatorami na rynku w Polsce jest tak duża, że praktycznie w każdym okresie roku można skorzystać z preferencyjnych warunków w sytuacji gdy chcemy przenieść się do innej sieci. Postanowiliśmy przyjrzeć się aktualnym ofertom i propozycjom operatorów komórkowych działających w Polsce.

Poniżej, przedstawiamy krótki opis ofert sieci komórkowych z których naszym zdaniem dobrze jest obecnie skorzystać. Możesz zapoznać się z nimi, jak również przejść do strony promocji i dokonać zakupu online. To wygodne i proste rozwiązanie.

PROMOCJE ABONAMENTÓW I INTERNETU

Zaczynamy przegląd aktualnych ofert abonamentów

 

1. Operator komórkowy PLAY

Motorola Moto G6 w PLAYplay logo małeNa początku operator PLAY, tutaj promowany jest nowych smartfon Motorola G6 z atrakcyjną ofertą abonamentu. Co warto zauważyć, przez pierwsze 3 miesiące otrzymujesz rabat! Dodatkowo masz możliwość wyboru szerokiego wachlarza w postaci cen abonamentu uzależnionych od ilości osób. Dostępne są oferty SOLO, DUET, RODZINA i POKOLENIA.

 

Przejdź do szczegółów

Oferta w PLAY

 


2. Operator NJU MOBILE

Operator NJU promocja internetTo jedna z ciekawszych propozycji dla osób które chcą zaoszczędzić na abonamencie, zyskując przy tym szeroki dostęp (a właściwie nieograniczony) do internetu. Obecnie promowana jest oferta NAWET 100GB za 29 zł/mies. Możesz także skorzystać z oferty abonamentu od 19 zł/mies. lub oferty NJU w PARZE adresowanej dla dwóch osób. W tym przypadku za 19 zł na głowę masz wszystko bez limitu i 10GB.

 

Przejdź do szczegółów

Oferta w NJU Mobile

 


3. Operator PLUS

Plus Okazje

plus logo

Tutaj także, masz szeroki wybór abonamentów. Trudno w dwóch słowach opisać całą ofertę, z pewnością możesz liczyć na:

Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy do wszystkich w Polsce oraz w roamingu w UE

Internet 2 GB/mies.

Pakiet Ipla Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA 40 zł/mies.

Gdy zakupisz abonament przez internet możesz liczyć na darmową dostawę, opłatę aktywacyjną za 0 zł, 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.

Przejdź do szczegółów

Oferta PLUS

 


4. Operator PLUSH

plush logo małePLUSH internet 30GBTo hit na który często decydują się klienci. Obecnie promowany jest Internet Mobilny na bardzo korzystnych warunkach. Odpowiednio za 25 zł lub 30 zł otrzymujesz pakiet internetowy 20GB lub 40GB.

Ciekawa propozycja dla osób które potrzebują dobrego, szybkiego dostępu do sieci. Dodatkowo obowiązuje program stażowy, im dłużej zostajesz tym więcej dostajesz. Możesz tym sposobem otrzymać nawet 100GB.

 

Przejdź do szczegółów

Oferta PLUSH

 


 

5. Operator ORANGE

Orange drugi smartfon w prezencieorange logo małeSzeroki wybór ofert to zaleta Orange, tutaj każdy dopasuje dla siebie konkretną, atrakcyjną propozycję abonamentu wraz ze smartfonem. W promocji możemy znaleźć ofertę na „drugi smartfon w prezencie„. Otrzymujesz dla modele Huawei z opłatą na start za 1zł. Całkowity koszt raty za urządzenie plus abonament to 113,99 zł/mies. Oczywiście same parametry są bardzo atrakcyjne i możesz je sprawdzić przechodząc do szczegółów poniżej. W promocji dostępne są również modele smartfonów od Samsunga czy LG.

Przejdź do szczegółów

Oferta ORANGE

 


 

6. Operator RedBull Mobile

RedBull Mobile przechodzące GBRedBull Mobile logoMożna powiedzieć, że nowość na naszym rynku. Może mniej popularny jeszcze od innych graczy, ale z pewnością oferta warta rozważenia. Aktualnie możesz wybrać z dużej ilości smartfonów, promowana jest także oferta Przechodzące GB. Warto zapoznać się ze szczegółami, oczywiście wszystkie detale na stronie operatora, bo ciężko tutaj przytoczyć każdy parametr.

Przejdź do szczegółów

Oferta RedBull Mobile

 


 

7. Operator Premium Mobile

Premium Mobile OfertaPremium Mobile logoNowość 2018 a zarazem hit. Tutaj zostało przeniesionych najwięcej numerów komórkowych w 2018. Czym się wyróżnia ta sieć? Chyba przede wszystkim ceną i możliwościami. Masz do wyboru oferty Freedom1, Freedom2 i Freedom3. Najtańsza za 19,90 zł/mies. Cechy to elastyczna i bezterminowa umowa z 30-dniowym terminem wypowiedzenia. Otrzymujesz tutaj internet LTE ze współpracy z siecią Plus.

Przejdź do szczegółów

Oferta Premium Mobile

 


 

8. Operator T-Mobile

t-mobile logoSamsung Galaxy A7Dotarliśmy do T-Mobile, tutaj promowany jest abonament rodzinny. Ciekawa propozycja domowego internetu nielimitowanego oraz smartfona. Do tego otrzymujesz bardzo wydajny i nowoczesny router Huawei. Możesz sprawdzić szczegóły tej promocji poniżej. Z pewnością jeżeli poszukujesz kompleksowanego rozwiązania, to warto zapoznać się z tą propozycją.

 

Przejdź do szczegółów

Abonament rodzinny T-MOBILE

 

T-Mobile wystartowało także z akcją SUPER OKAZJE od T-Mobile, gdzie bardzo dobre modele telefonów dostępne są za 1 zł. Przykładowo możesz wybrać Samsunga A7 lub Huawei p20 lite. Co więcej otrzymujesz abonament, gdzie rozmowy na numery stacjonarne i komórkowe są bezpłatne, masz nielimitowane darmowe smsy i mmsy. Najważniejszym jest jednak nielimitowany transfer danych, czyli po prostu internet bez limitu.

Przejdź do szczegółów

Super Oferty w T-MOBILE


 

Może Ci się również spodoba