TOP 3 – Szukasz dobrego abonamentu? Mamy dla Ciebie i Twoich bliskich Tani Abonament Komórkowy

Na TaniAbonament.pl przedstawiamy i analizujemy oferty rynku abonamentów komórkowych dostępnych w Polsce. Operatorzy komórkowi starają się przyciągnąć klientów do swoich sieci, co krok, oferując ciekawe oferty i promocje. Publikujemy najnowsze informacje, dzięki którym możesz być na bieżąco z tym co się dzieje na rynku telekomunikacyjnym. Zobacz abonamenty – ranking!

Dobre smartfony w korzystnych cenach

TaniAbonament.pl to również portal gdzie sprawdzisz gdzie kupić nowy smartfon w najkorzystniejszej cenie. Na dedykowanej stronie z tanimi telefonami, przedstawiamy najnowsze nowe modele takich firm jak Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo czy Huawei. Znajdziesz tam zarówno smartfony topowe jak i te z najlepszą relacją cena/możliwości. Zapraszamy do sprawdzenia.

Na początek kilka słów o abonamencie komórkowym. Co to jest?

Abonament komórkowy to usługa telekomunikacyjna, która umożliwia użytkownikom korzystanie z sieci telefonii komórkowej na określonych warunkach i za określoną cenę.

W ramach abonamentu użytkownik otrzymuje telefon komórkowy (zazwyczaj gdy skorzysta z takiej usługi) oraz umowę na określony czas (zwykle na 12 lub 24 miesiące) z operatorem sieci komórkowej. W ramach umowy określone są szczegóły usługi, takie jak: liczba minut rozmów, ilość wiadomości tekstowych oraz limit danych do wykorzystania w internecie.

Cena abonamentu może różnić się w zależności od operatora i wybranego przez użytkownika pakietu usług. Zazwyczaj im większy pakiet, tym niższa cena za minutę rozmowy lub za megabajt transferu danych.

W przypadku abonamentu użytkownik jest zobowiązany do regularnej opłaty rachunku za korzystanie z usługi, niezależnie od faktycznego wykorzystania dostępnych w ramach pakietu minut, wiadomości tekstowych czy transferu danych.

Wybór abonamentu komórkowego

Z pewnością zastanawiasz się jaki abonament komórkowy wybrać? Na polskim rynku działa kilku dużych operatorów m.in. Play, Orange, Plus czy T-Mobile. Dostępnych jest także spora lista firm będących tzw. operatorami wirtualnymi (działającymi w oparciu o nadajniki wspomnianych wcześniej sieci). Operatorzy wirtualni również mają bardzo ciekawe oferty – a wręcz czasami nawet bardziej korzystniejsze! Z tego powodu dobrze jest mieć rozeznanie z jakich obecnie ofert można skorzystać na rynku.

Może oferta od NJU Mobile

NJU Mobile abonamentBardzo ciekawą i atrakcyjną ofertę abonamentu posiada NJU Mobile, to operator wirtualny wywodzący się od Orange. Obecnie atrakcyjny abonament komórkowy możesz mieć już za 29zł miesięcznie, a decydując się na usługę razem z najbliższymi (nawet do 3 osób) koszty spadają jeszcze bardziej! To wszystko dostępne jest z dość pokaźną dawką darmowych GB internetu. Warto więc rozważyć takie oferty, bo są całkiem korzystne.

Ponad 100zł oszczędności

Wybierając tani abonament, można sporo zyskać. Licząc w skali roku, może to być nawet sporo ponad 100zł oszczędności. Nie warto więc przepłacać! Co więcej, dobrze mieć świadomość, że obecnie przeniesienie numeru do innej sieci komórkowej aktualnie nie jest problemem czy trudnością. To bardzo prosta czynność. Dlatego zmiana abonamentu komórkowego na tańszy czy nawet przejście ze swoim numerem telefonu do innego operatora nie są w ogóle skomplikowane.

Co więcej, przy obecnych stopach procentowych możesz zaoszczędzone pieniądze zdeponować w banku na dobrym koncie oszczędnościowym z promocją i dodatkowo zyskać oprócz odsetek nawet kilkaset złotych. Listę z aktualnymi promocjami przedstawiamy w artykule z rankingiem kont bankowych.

Zestawienie abonamentów komórkowych

Szybkie przedstawienie kilku Nowych Ofert Abonamentów Komórkowych dostępnych do kupna przez internet, które możesz mieć już za chwilę. Wystarczy złożyć PROSTO WNIOSEK ONLINE, najkorzystniejsze oferty:

 

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego portalu!

Bo warto być na bieżąco z rynkiem telekomunikacyjnym!

TaniAbonament.pl

Może Ci się również spodoba