Zimowe promocje w Play – smartfony, abonament i internet z telewizją PLAY NOW TV nawet przez pół roku gratis

Za oknem zima, jednak Play przygotował gorące promocje dla nowych klientów indywidualnych i biznesowych, a także specjalne oferty na internet w pakiecie z telewizją PLAY NOW TV.

Najnowsza oferta zapewnia wszystkim klientom indywidualnym, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play, zwolnienie z opłat za usługi oraz telefon przez pierwsze pół roku od podpisania umowy. Oznacza to, że klient zawierając umowę na dowolny z abonamentów na 24 miesiące, otrzymuje pół roku za 0 zł, a koszty ponosi jedynie za okres 18 miesięcy. Analogicznie w przypadku rat na smartfon – zamiast 36, użytkownik opłaca je przez 30 miesięcy. Jedyny koszt, jaki ponosi podczas aktywacji pakietu to „opłata na start” za urządzenie. Promocja obowiązuje we wszystkich aktualnych pakietach – S, M, L oraz HOMEBOX.

Aby uzyskać rabat w tej ofercie, klient może wybrać dowolny smartfon z portfolio operatora. Wśród nich dostępne są między innymi: poręczny Samsung Galaxy A71 z poczwórnym aparatem i wydajną baterią oraz Xiaomi Mi 10T lite 5G wspierający sieć najnowszej generacji, charakteryzujący się nowoczesnym designem.

Klienci biznesowi, którzy przeniosą numer do Play i wybiorą ofertę S, M lub L dla Firm, otrzymają rabat na miesięczną opłatę za smartfon przez 6 miesięcy. Wśród polecanych modeli są: najnowszy w portfolio marki Samsung Galaxy S21 5G oraz Xiaomi Mi 10T PRO 5G – idealny dla osób, dla których telefon stanowi nieodłączny element pracy, wymagających od swojego urządzenia najwyższej efektywności i wytrzymałej baterii.

To nie wszystko, ponieważ Play przygotował jeszcze propozycję dla osób poszukujących szybkiego internetu do domu. Od dzisiaj, wybierając jeden z pakietów z telewizją PLAY NOW TV klient otrzyma zwolnienie z opłaty za dostęp do internetu nawet przez 6 miesięcy. Promocja dotyczy zarówno połączenia stacjonarnego w wersjach 300 i 600 Mb/s, jak  i bezprzewodowego z routerem lub NET BOXEM. Jeśli klient dołączy do usługi telewizję PLAY NOW TV w wersji podstawowej za 10 zł miesięcznie, wówczas dostanie 3 miesiące zwolnienia z opłaty za internet. Jeśli zdecyduje się na telewizję PLAY NOW TV w wersji rozszerzonej w cenie 35 zł miesięcznie, za internet nie będzie płacił aż przez pół roku.

Klienci chcący skorzystać z usługi internetu bezprzewodowego mogą wybrać jedną z kilku opcji. W ofercie dostępne są pakiety od 100 GB do 500 GB w technologii LTE lub 5G z routerem lub NET BOXEM, który w wielu wypadkach poprawia parametry usługi dzięki umieszczeniu modemu na zewnętrz budynku.

Telewizja PLAY NOW TV to nowoczesny produkt, który łączy w sobie dostęp do popularnych kanałów telewizyjnych oraz filmów i seriali na żądanie. Jest oferowana z urządzeniem TV BOX, który wykorzystuje system operacyjny Android TV. Dzięki temu daje dostęp do popularnych aplikacji ze sklepu Google Play, które można dowolnie pobierać na urządzenie. Najpopularniejsze, takie jak Netflix czy YouTube są już na nim zainstalowane. Inne np. Player, Ipla, czy TVP VOD można pobrać w każdej chwili. Zastosowanie funkcji wyszukiwania głosowego umożliwia łatwe odkrywanie treści dostępnych zarówno w PLAY NOW TV, jak również w innych zainstalowanych aplikacjach. W podstawowej wersji usługi w cenie 10 zł miesięcznie (20 zł dla osób niekorzystających z innych usług w Play) dostępnych jest 41 różnorodnych kanałów. Ofertę można w dowolnym momencie rozszerzyć o dodatkowe pakiety: Sport, Kids, Extra, News czy HBO GO, włączając je bezpośrednio na urządzeniu TV BOX. Wybierając ofertę rozszerzoną za 35 zł (45 zł dla osób niebędących klientami Play), otrzymujemy w ofercie 92 kanały – pakiety Sport, Kids, Extra i News są już wliczone w cenę abonamentu.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba