iPhone 11 najpopularniejszym modelem w Orange Flex

Wygląda na to, że klienci Orange Flex są wielkimi fanami iPhone’ów. A może to użytkownicy iPhone’ów zakochali się w Orange Flex? Listę 10 najpopularniejszych smartfonów otwiera i zamyka telefon marki Apple. Najpopularniejszym modelem wśród użytkowników Orange Flex jest obecnie iPhone 11. Co więcej, urządzenia z systemem iOS posiada ponad 35% użytkowników Orange Flex. To sporo więcej niż średnia rynkowa. Jedynym „innym” smartfonem, który załapał się na listę TOP 10 (na 4 miejscu) jest Xiaomi Redmi Note 8 Pro.

orange flex

iPhone jak nowy w Orange Flex A skoro już jesteśmy przy iPhone’ach, to odnowiony model 11 Pro 512 GB można kupić w sklepie Orange Flex taniej o ponad 1000 zł. Kosztuje 4 919 zł vs cena regularna 6 149 zł. To najlepszy sposób, aby zaoszczędzić i dać mu drugie życie. Sprzedawane przez Orange odnowione telefony są doprowadzone do stanu „jak nowy”. Za proces “renowacji” odpowiada doświadczona firma, która posiada certyfikaty producentów. Telefony przechodzą dwie dokładne ekspertyzy techniczne.

Warto też wiedzieć, że procesowi „renowacji” poddawane są telefony pochodzące głównie z dwóch źródeł. Pierwsze to zwrot od klientów, którzy zawierali umowy na odległość a po ich otrzymaniu rozmyślili się. W praktyce taki telefon jest jak nowy, bo często został jedynie rozpakowany z pudełka. Drugie źródło to modele powystawowe np. pochodzące z naszych ekspozycji w salonach.

Źródło: blog Orange Polska

Może Ci się również spodoba