T‑Mobile Marką Godną Zaufania wśród przedsiębiorców

T‑Mobile został liderem w kategorii „Operator telekomunikacyjny” w niezależnym badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez instytut Kantar Millward Brown na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”. Ankietowani przedsiębiorcy reprezentujący segment MSP wskazali w badaniu, której marce, wspierającej ich biznes, ufają najbardziej.

Celem rankingu jest pokazanie, którym markom produktów i usług skierowanych do biznesu najbardziej ufają polscy przedsiębiorcy. W badaniu wzięło udział ponad 4,5 tysiąca ankietowanych, którzy proszeni byli o udzielenie spontanicznej odpowiedzi, której marce w danej kategorii ufają najbardziej. Wymienionych zostało łącznie ponad 200 znanych sobie i cenionych marek w 26 kategoriach produktów i usług.

Zdobycie tytułu Marka Godna Zaufania w kategorii „Operator telekomunikacyjny” jest dla nas dużym wyróżnieniem, tym bardziej, że przyznane zostało przez samych przedsiębiorców, korzystających z nowych technologii każdego dnia. Chcemy, żeby klienci wiedzieli i czuli, że otrzymują najlepsze jakościowo usługi w Polsce. W T‑Mobile użytkownicy znajdą rozwiązania spełniające ich potrzeby, niezależnie od wielkości firmy czy profilu ich działalności. Konsekwentnie realizujemy naszą strategię, aby nasi użytkownicy mieli poczucie, że wybrali najlepszą sieć w Polsce

– mówi – Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T‑Mobile Polska.

Najwyższą jakość świadczonych usług głosowych i transmisji danych potwierdzają również testy wykonane przez portal Speedtest.pl. W rankingu za rok 2018 T‑Mobile zajął pierwsze miejsce w obu kategoriach: wśród dostawców internetu mobilnego oraz dostawców mobilnych usług sieciowych w technologii LTE. Ponadto od kilku lat firma uzyskuje najwyższą ocenę w badaniach jakości sieci realizowanych przez niezależną firmę P3 Communications.

Może Ci się również spodoba