Od 8 maja kanał TV Puls jest dostępny w serwisie streamingowym Polsat Box Go

Od 8 maja kanał TV Puls jest dostępny w serwisie streamingowym Polsat Box Go, obok ponad 130 innych stacji.

– Współpraca z Cyfrowym Polsatem i dodanie TV Puls do oferty Polsat Box Go to kolejny istotny krok w rozszerzaniu naszej dystrybucji i zasięgu. Jesteśmy zadowoleni, że nasi widzowie będą mogli oglądać swoje ulubione programy, takie jak „Lombard. Życie pod zastaw” oraz doskonałe filmy fabularne, również w tym serwisie – powiedział Mariusz Kołodziejski, Dyrektor ds. Technicznych w Telewizji Puls.

– Kanały linearne cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych użytkowników, dlatego jesteśmy zadowoleni, że TV Puls wzbogaciło ofertę ponad 130 stacji dostępnych w Polsat Box Go. Dzięki temu zapewniamy wszechstronną ofertę zarówno dla osób poszukujących tradycyjnej telewizji przez internet, jak i tych zainteresowanych najlepszym sportem na żywo, wiadomościami, nowościami serialowymi z Polski i ze świata, kinowymi hitami oraz popularną rozrywką – powiedziała Joanna Popowska-Zaborowska, Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Usług Online, Polsat Box Go.

Kanał TV Puls jest dostępny dla wszystkich użytkowników Polsat Box Go w Polsce w pakietach: Start, Premium, Sport, Ukraina i Plus.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych: TV Puls i PULS 2, z wielogodzinnym blokiem Puls Kids dla dzieci i ich rodziców. TV Puls dociera do 34 milionów widzów, a PULS 2 do 33,5 miliona widzów (dane z kwietnia 2024, All 4+).

Może Ci się również spodoba