Nawet 1500 GB przez rok w Virgin Mobile na kartę – w tym 300 GB na start

  • Nawet 1500 GB dla nowych klientów, w tym 300 GB na start
  • Do 1350 GB dla obecnych użytkowników
  • 1200 GB przez rok, po 100 GB miesięcznie z pakietem #GIGAMAKS

Dzięki nowej promocji Virgin Mobile możesz swobodnie korzystać z internetu na swoim smartfonie gdziekolwiek jesteś. To wyjątkowe połączenie swobody oferty na kartę z dużymi paczkami internetu dostępnymi zazwyczaj w abonamencie.

Nawet 300 GB na start

Żeby zdobyć bonusowe gigabajty wystarczy aktywować starter lub przenieść numer do Virgin Mobile i doładować konto kwotą co najmniej 10 zł. Dla każdej osoby, która wykona te kroki będzie dostępny kod USSD *222*150# – wystarczy go zatwierdzić w telefonie, by cieszyć się paczką 150 GB.

Drugi pakiet z taką samą ilością danych czeka na wszystkich (także obecnych klientów), którzy kodem *222*30# aktywują pakiet #GIGAMAKS zawierający nielimitowane połączenia, SMS-y i 30 GB za 30 zł miesięcznie. Po włączeniu na konto zostanie przyznane kolejne 150 GB.

Nawet 1200 GB przez rok

Aby internetu w telefonie nie zabrakło przez cały rok, Virgin Mobile przygotował dla swoich użytkowników pakietu #GIGAMAKS bonusowe paczki 100 GB przyznawane co miesiąc, nawet przez kolejne 12 miesięcy. Wystarczy raz zatwierdzić kod *222*1200#, a po każdym odnowieniu pakietu #GIGAMAKS nowy transfer trafi automatycznie na konto klienta, by ten mógł cieszyć się korzystaniem z ulubionych treści, bez obaw o pozostałe gigabajty. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu użytkownicy nie muszą pamiętać o ponownym odebraniu bonusu, a mogą zyskać aż 1200 GB przez cały rok.

 

Starter Virgin Mobile można kupić online przez virginmobile.pl, przez infolinię pod numerem 799 555 222, a także w sklepach naszych partnerów: Żabka, Freshmarket, Poczta Polska, Telakces, Teletorium, Ruch, Kolporter, Media Star, Inmedio, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Świat Prasy, Salony Prasowe oraz niezależne Kioski i punkty GSM.

źródło: play.pl

 


Przypomnijmy, że VirginMobile należy do P4 Sp. z o. o., czyli operatora sieci Play.

Natomiast bardzo ważną konkurencją z dość atrakcyjną ofertą dla VirginMobile jest NJU Mobile, która oferuje dość tanie połączenia, szczególnie gdy chcemy korzystać z numeró telefonów w więcej osób.

Może Ci się również spodoba