Bogata Telewizja online i stacjonarnie już od 15zł? Brzmi kusząco.. ale to prawda

CANAL+ przygotował ofertę która rozpoczyna się już od 15zł/miesięcznie. Może brzmi tanio i ciężko w to uwierzyć, ale za tą cenę naprawdę można zyskać bardzo wiele. Taka oferta jest niezwykle ważna gdy dbasz o swój budżet a chcesz zachować dostęp do wielu ciekawych kanałów i informacji. Najtańszym pakietem Canal+ jest Entry+ który możesz mieć już od 15zł miesięcznie (CENY PO RABATACH 10 ZŁ/MIES.).

promocja na CANAL+ (sprawdź)

 

Co najważniejsze, możesz bardzo dużo zyskać! Decydując się na taki pakiet CANAL+ oferuje sporo przywilejów. Przytoczmy teraz fragmenty oferty ENTRY+, która pozwoli zapoznać się z możliwościami które otrzymasz. Oto co może Ci zaoferować CANAL+ i to w najtańszej opcji:

 

Entry+

entry+Potrzebujesz umowy przyjaznej dla Twojego budżetu? Wystarczy Ci kilka tradycyjnych kanałów w dobrej jakości? Wybierz pakiet Entry+ z 6 tematycznymi kanałami autorskimi CANAL+!

Na jaki czasz zawierasz umowę?

Proponujemy Ci umowę na 24 miesiące. Pod koniec jej trwania przedstawimy Ci nową ofertę.

Co możesz oglądać?

Mamy dla Ciebie ponad 70 kanałów tematycznych (film, sport, dzieci, nauka i rozrywka). Wśród nich 6 tematycznych kanałów autorskich CANAL+, np.: Ale kino+, CANAL+ KUCHNIA oraz MiniMini+ z bezpiecznymi bajkami.

Gdzie obejrzysz Mundial w jakości 4K?

Wystarczy, że zamówisz ofertę z dekoderem 4K lub modułem CAM 4K. Uzyskasz bezpłatny dostęp do kanału TVP 4K  na czas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. A wszystkie mecze Mundialu zobaczysz w jakości 4K!

Co zobaczysz w jakości 4K?

Jeżeli wybierzesz moduł CAM 4K, to zajrzysz w kosmos przez NASA TV 4K.

Jak oglądać online?

Dajemy Ci dostęp do 31 kanałów online (30 tematycznych oraz CANAL+ Family). A gdy zarejestrujesz usługę i ściągniesz aplikację, możesz oglądać wybrane kanały, gdziekolwiek będziesz. Nasza aplikacja działa na terenie całej Unii Europejskiej!

Co możesz dodatkowo zamówić?

W ramach pakietu możesz wykupić dostęp do HBO Max i HBO lub Eleven Sports.

Jak posłuchasz muzyki TIDAL?

TIDAL aktywujesz telefonicznie. Zadzwoń: 22 310 47 47. Nie płacisz za pierwsze 2 miesiące. W kolejnych – będziemy Ci doliczali 19,99 zł do rachunku. Z TIDAL możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Jak złożysz zamówienie?

Umowę zawierasz on-line. Kurier dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany adres – bez dodatkowych formalności. Możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni.

Brzmi to bardzo korzystnie! Szczególnie, gdy uwzględnimy fakt, iż możesz każdą ofertę dostosować pod własne potrzeby. Dopasuj skalę, zakres oraz cenę, to już jest bardzo istotne i ważne, bo możesz uzyskać wiele korzyści! Przede wszystkim dla Twojego budżetu oraz zadowolenia! A o to warto dbać jak najczęściej!

Zamów Online

Może Ci się również spodoba