30% zniżki na posiłki z PsiBufet.pl od T-Mobile – do 28 września

Każdy z nas stara się dbać o własną dietę. Dlaczego więc nie zatroszczyć się również o posiłki naszego psa? Dla tych, którzy chcą zadbać o odpowiednie zapotrzebowanie energetyczne dla pupila, T-Mobile oferuje specjalną zniżkę w wysokości 30% na stronie PsiBufet.pl. W ramach nowej odsłony „Dobrze, że jesteś” klienci indywidualni będą mogli zakupić dwie pierwsze karmy w niższej cenie. Kod na produkty można odebrać do 28 września w aplikacji „Mój T-Mobile” dostępnej na smartfonach

W zależności od wielkości czy rasy naszego pupila, musimy pamiętać o tym, że każdy z nich potrzebuje innego dziennego zapotrzebowania na składniki mineralne czy witaminy. Dlatego tak ważne jest, aby karma była odpowiednio zbilansowana, co zapewni dobre samopoczucie i zdrowie naszego czworonożnego przyjaciela. Na stronie PsiBufet.pl każdy właściciel może zamówić spersonalizowaną dietę w formie elastycznej subskrypcji. Do 28 września klienci T-Mobile będą mogli zakupić psie smakołyki z 30% rabatem.

 

Zadbaj o dietę swojego pupila

Kod rabatowy można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji Benefity do 28 września do końca dnia. Po wejściu do aplikacji wystarczy kliknąć baner „Dobrze, że jesteś” lub wybrać „Więcej”, a następnie zakładkę „Benefity”. Aby skorzystać z promocji, należy wpisać kod rabatowy najpóźniej do 5 października podczas wypełniania formularza subskrypcji na stronie PsiBufet.

Kod rabatowy nie może być wykorzystany przez abonenta/użytkownika już zarejestrowanego w serwisie. Jeśli abonent/użytkownik nie zrezygnuje z subskrypcji usługi po zrealizowaniu dwóch pierwszych dostaw, to subskrypcja będzie kontynuowana automatycznie i z karty płatniczej będzie pobrana opłata w kwocie odpowiadającej należności za usługę. Z subskrypcji można zrezygnować w ustawieniach swojego konta lub poprzez przesłanie informacji o rezygnacji w formie wiadomości e-mail na adres kontakt@psibufet.pl.

Z oferty mogą skorzystać zarówno klienci abonamentowi T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), jak i posiadacze oferty na kartę (GO!, Frii) lub MIX (Frii Mix).

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba