model Motorola edge 50 Pro 5G w ofercie Plusa

Plus wprowadza do swojej oferty najnowszy smartfon marki Motorola, a mianowicie model Motorola edge 50 Pro 5G. Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnego urządzenia mobilnego z szybkim dostępem do internetu 5G oraz zaawansowanymi funkcjami. Co więcej, w ramach promocji osoby decydujące się na zakup tego modelu w okresie promocyjnym mogą otrzymać słuchawki motorola Moto Buds+ w prezencie, co z pewnością dodaje wartości do tej oferty.

Motorola edge 50 Pro 5G w wersji 12/512GB będzie dostępna w sieci Plus za atrakcyjną cenę 299 złotych na start, a pozostałą kwotę w wysokości 2999 złotych można rozłożyć na dogodne raty w wysokości 225 zł miesięcznie przez 12 miesięcy.

motorola edge 50 pro 5g w plusie

Aby skorzystać z promocji i otrzymać słuchawki Moto Buds+ w prezencie, należy dokonać zakupu smartfona do 30 kwietnia 2024 roku, a następnie zarejestrować się na stronie www.motorola-promocja.pl i postępować zgodnie z instrukcjami zamieszczonymi na formularzu.

Ale to nie koniec korzyści! Dla klientów, którzy zdecydują się na zakup smartfona Motorola w sieci Plus, przygotowano specjalną ofertę Trio. Pod nazwą Mistrzowska Oferta Trio skrywa się możliwość zyskania trzech abonamentów w cenie jednego, za jedyne 99 zł miesięcznie przez okres 2 lat, co stanowi znaczącą oszczędność. Dodatkowo, w ramach tej oferty klienci otrzymują pakiet aż 750 GB do wspólnego korzystania, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, oraz dostęp do usługi All In Streaming w prezencie na 6 miesięcy.

To doskonała okazja, by skorzystać z najnowszego smartfona Motorola w atrakcyjnej cenie i cieszyć się nie tylko szybkim dostępem do internetu, ale także dodatkowymi prezentami i korzyściami oferowanymi przez sieć Plus. Nie czekaj dłużej i skorzystaj z tych fantastycznych ofert już dziś!

Może Ci się również spodoba