Hulajnoga elektryczna FIAT w Plusie na abonament – bezpieczna forma poruszania się po mieście

Do oferty Plusa trafiła elektryczna hulajnoga FIAT model F500-F85 wyposażona w elektryczny silnik o mocy 350W, na której można pokonać dystans około 20 km na jednym ładowaniu. Hulajnoga jest doskonałą alternatywą dla komunikacji miejskiej czy taksówek w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego.

W Plusie e-hulajnoga dostępna jest za 1 zł na start np. w 36 ratach 0% po 49 zł miesięcznie. Całkowity koszt urządzenia to 1 765 zł.

E-hulajnoga dostępna jest także w ofercie abonamentowej z internetem mobilnym. Przykładowa oferta obejmuje opłatę za abonament w wysokości 50 zł miesięcznie (z rabatem za e-fakturę) z pakietem danych 60 GB/mies. i LTE bez końca po wyczerpaniu pakietu oraz opłatę 1 zł na start i 36 rat po 49 zł za sprzęt.

Co wyróżnia hulajnogę FIAT F500-F85?

Nowa e-hulajnoga FIAT charakteryzuje się włoskim designem i wysoką jakością wykończenia. Wyposażona w silnik generujący 350W mocy oraz akumulator o pojemności 7,5 Ah zapewnia szybki i komfortowy sposób przemieszczania się po ulicach miast na dystansie około 20 kilometrów na jednym ładowaniu. Urządzenie rozwija prędkość około 15 km/h w trybie normalnym i do 25 km/h w trybie sportowym. To dobra propozycja dla osób szukających w najbliższym czasie indywidualnego środka transportu, dzięki któremu dojadą np. do pracy, zachowując jednocześnie zasady bezpieczeństwa związane z zagrożeniem koronawirusem.

Podwójny system hamowania (hamulec elektroniczny i tylny tarczowy) oraz optymalny rozmiar kół 8.5” pozwalają na bezpieczną jazdę. Naładowanie baterii trwa od 3 do 4 godzin. O przejechanym dystansie, prędkości, poziomie naładowania baterii oraz o wysokości aktualnego biegu informuje energooszczędny wyświetlacz LED. Na wyświetlaczu widoczna jest także ikona zapalonej przedniej lampki oraz ikona STOP przy wciskaniu hamulca.

Przemyślany system składania i waga hulajnogi – 13,8 kg sprawiają, że łatwo się ją przechowuje i przewozi. W Plusie urządzenie można nabyć w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i czerwonym.

źródło: plus.pl

Może Ci się również spodoba