eSIM dla klientów usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę

t-mobileT-Mobile stale rozwija usługi, tak by służyły naszym klientom. Dlatego teraz również klienci ofert T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą już korzystać z eSIM. Wirtualną kartę SIM mogą zainstalować w prosty sposób, również bez wychodzenia z domu. 

Żyjemy w świecie, gdzie cyfrowe rozwiązania przenikają coraz więcej sfer naszego życia, ułatwiając nam w ten sposób także codzienne funkcjonowanie. Przykładem tego jest technologia eSIM, czyli cyfrowy odpowiednik plastikowej karty SIM, który działa w wielu urządzeniach elektronicznych, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Teraz również klienci usług T-Mobile na kartę, MIX oraz Heyah na kartę mogą korzystać z tej technologii i wymienić tradycyjną kartę właśnie na eSIM – prosto i bez wychodzenia z domu. Dzięki temu klienci mają możliwość korzystania z kilku numerów w jednym telefonie – nie trzeba już żonglować kartami SIM lub poświęcać miejsca na kartę pamięci.

Kto może skorzystać z karty eSIM?
Wymiana karty na eSIM jest możliwa dla klientów korzystających z usług T-Mobile na kartę – taryfa GO!; T-Mobile MIX – taryfa Frii MIX oraz Heyah na kartę – taryfa Dniówka.

Klient może zamówić kartę eSIM w sklepach T-Mobile, zdalnie w Biurze Obsługi Użytkownika, poprzez czat w aplikacji mobilnej lub na stronie T-Mobile lub Heyah.

Instalacja eSIM jest bardzo prosta, a klient może skorzystać z nowej karty praktycznie od razu. W smartfonach obsługujących eSIM i posiadających funkcję DualSIM możliwe będą konfiguracje obejmujące tradycyjną kartę SIM oraz eSIM lub dwie karty eSIM(tzw. Dual eSIM).x

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba