internet domowy bez limitów od T-Mobile z umową na 12 miesięcy

Dla tych, którzy cenią proste rozwiązania, potrzebują szybkiego domowego internetu bez limitów i chcą zawrzeć umowę na 12 miesięcy bez wychodzenia z domu, mamy nową ofertę na internet domowy. Można ją już nabyć w naszym sklepie internetowym w korzystnej cenie i ze zniżką „Korzyści dla domu” dla klientów, którzy posiadają już abonament komórkowy w naszej sieci.

W domach i mieszkaniach chcemy czuć się swobodnie i robić to, na co w danej chwili mamy ochotę – oglądać ulubione seriale, rozwijać swoje pasje, brać udział w interesujących webinarach, uczyć się, robić zakupy online, czy nawet bez ograniczeń korzystać ze swojego smartfona. A do tego wszystkiego potrzebny jest dobry internet. W T-Mobile doskonale wiemy, że klienci lubią proste, szybkie rozwiązania, które pozwalają im dostosować usługę do ich potrzeb. Dlatego przygotowaliśmy nową odsłonę internetu domowego bez limitu w trzech prędkościach – 30 Mb/s, 60 Mb/s lub 90 Mb/s. Tym razem użytkownicy mogą podpisać krótszą umowę – tylko na 12 miesięcy i potem zdecydować, czy chcą ją przedłużyć.

 

Wybierz swój internet domowy w e-sklepie

Co zrobić, aby stać się posiadaczem domowego internetu bez limitów od T-Mobile? Wystarczy wejść na tę stronę i wybrać jedną z trzech opcji, najbardziej dostosowaną do potrzeb i oczekiwań danego użytkownika. Klienci do wyboru mają usługę w prędkości 30 Mb/s za 60 zł miesięcznie; 60 Mb/s za 70 zł lub 90 Mb/s za 90 zł. Wszystko to w umowie na rok, zaś po zakończeniu tego okresu użytkownik sam decyduje, czy przedłuża umowę. To rozwiązanie sprawdzi się zarówno dla rodzin z dziećmi, które lada moment powrócą do nauki w szkołach, jak i dla studentów, którzy już wkrótce rozpoczną nowy rok akademicki. Dobry internet z pewnością ułatwi im pogłębianie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.

Ponadto klienci T-Mobile, którzy mają już abonament komórkowy w naszej sieci, mogą zakupić ofertę nielimitowanego internetu domowego ze zniżką 20 zł w ramach programu „Korzyści dla domu”.

Co więcej, w ramach oferty klient otrzymuje router domowy, z dodatkową opłatą na start już od 19 zł. Instalacja routera jest szybka i prosta – wystarczy podłączyć router do prądu i od razu można korzystać z internetu.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba