BookBeat – Odbierz 60 dni bezpłatnego dostępu – „Bonusy od serca” T-Mobile

Kiedy wiosna jest już w rozkwicie, dojrzewają także związane z nią plany. Wiele z nich umila piękna aura pogodowa, a najlepiej uzupełnia – wciągająca lektura. Dlatego, z okazji Światowego Dnia Książki, już od 20 kwietnia klienci T-Mobile mogą odebrać kod pozwalający na 60-dniowy, bezpłatny dostęp do aplikacji BookBeat z biblioteką audiobooków i ebooków. Z prezentu można skorzystać w aplikacji „Mój T-Mobile” do 3 maja.

Dzięki platformom subskrypcyjnym ulubione gatunki literackie mogą towarzyszyć nam na niemal każdym etapie dnia pod różnymi postaciami: na czytniku, w słuchawkach czy w głośnikach samochodu. Wiosną to szczególnie wygodne, gdy coraz więcej czasu spędzamy poza domem. Z tego powodu przygotowaliśmy w T-Mobile specjalny prezent – kod pozwalający na 60-dniowy dostęp do zasobów aplikacji BookBeat w abonamencie Basic. To kolejna odsłona akcji „Bonusy od serca”, w ramach której razem z partnerami tworzymy  specjalne oferty dla klientów T-Mobile w podziękowaniu za to, że są z nami.

 

Książka na wyciągnięcie smartfona

Jak odebrać prezent? Wystarczy w zalogować się do aplikacji „Mój T-Mobile” i wybrać sekcję „Benefity”. Zamieszczony tam kod można wykorzystać, klikając opcję „Przejdź do realizacji”. Przeniesie nas ona na stronę bookbeat.pl, na której należy uzupełnić dane, zaakceptować regulamin serwisu i podać kod rabatowy. Z prezentu mogą skorzystać użytkownicy, którzy nie byli dotąd zarejestrowani w serwisie BookBeat. Kod będzie dostępny od 20 kwietnia do 3 maja, natomiast na jego wykorzystanie jest nieco więcej czasu – do 5 maja do końca dnia. Po okresie promocyjnym subskrypcja będzie kontynuowana automatycznie zgodnie z cennikiem BookBeat, jednak jeśli zrezygnujemy z niej przed tym terminem, nie poniesiemy opłat.

Więcej informacji na temat akcji „Bonusy od serca”, a także regulaminy każdej z promocji dostępne są na tej stronie oraz w aplikacji „Mój T-Mobile”.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba