6 gadżetów do telefonu, które zwiększą skuteczność Twojej kampanii reklamowej

wybor wielokolorowych plastikowych tylnych oslon na telefony komorkowe na czerwonym tle ze smartfonem z bokuGadżety do telefonu mogą posłużyć jako elementy promocyjne w kampanii reklamowej. Rozdawanie ich klientom i współpracownikom jest jednym ze sposobów na budowanie świadomości marki. Warto wybrać funkcjonalne przedmioty, które będą się dobrze kojarzyć obdarowanym osobom.

Podstawka na telefon komórkowy

Jednym z przydatnych akcesoriów jest podstawka na telefon. Ten niezwykle przydatny gadżet ułatwia korzystanie z urządzenia w różnych sytuacjach. Bez niej wygodne  przeglądanie treści na ekranie jest znacznie trudniejsze. Korzystanie z podstawki umożliwia zaś używanie aplikacji, nawet podczas gotowania lub oglądania filmów. Podstawka pozwala ustawić telefon w odpowiedniej pozycji, co jest szczególnie ważne, jeśli chcemy używać urządzenia przez dłuższy czas, bez narażania się na bóle szyi lub ramion.

Rękawiczki do smartfona

Rękawiczki do smartfona pozwalają na korzystanie z urządzenia w bardzo różnych warunkach. Dzięki nim możemy obsługiwać ekran dotykowy bez konieczności zdejmowania rękawiczek, co bardzo ułatwia życie w okresie zimowym, kiedy dłonie są szczególnie narażone na przemarznięcie. Rękawiczki wykonuje się z materiałów przewodzących, dzięki czemu możliwa jest precyzyjna obsługa ekranu, przy równoczesnym zachowaniu komfortu użytkowania.

Bezprzewodowy power bank

W dzisiejszych czasach korzystanie z power banku jest bardzo praktyczne. To urządzenie umożliwia ładowanie telefonu bez konieczności korzystania z kabli. Dzięki niemu możemy naładować sprzęt w dowolnym miejscu o każdej porze dnia i nocy. Jest to szczególnie przydatne, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego, np. w podróży. Ponadto bezprzewodowy power bank umożliwia ładowanie telefonu i innych urządzeń bez konieczności noszenia ze sobą kilku kabli i ładowarek, ponieważ należy do uniwersalnych sprzętów.

Głośnik bezprzewodowy

Głośniki bezprzewodowe do gadżety do telefonu, które umożliwiają odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości w dowolnym miejscu. Dzięki nim możemy cieszyć się ulubioną muzyką w domu, ogrodzie, parku czy na plaży. Takie urządzenie jest także niezwykle przydatne podczas organizowania imprez, czy spotkań ze znajomymi, ponieważ pozwala na wspólne słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z kabli.

Przenośna lampa do selfie

Ten gadżet umożliwia uzyskanie lepszej jakości zdjęć w słabym oświetleniu. Lampa emituje jasne światło, które oświetla twarz i poprawia jakość zdjęć, które można opublikować na portalach społecznościowych. To funkcjonalne urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze i kompaktowe, co umożliwia jego noszenie ze sobą, co sprawia, że można uzyskać lepszą jakość zdjęć w każdej lokalizacji.

Stojak na telefon

Warto również zastanowić się nad stojakami. Te gadżety do telefonu ułatwiają korzystanie z urządzenia w różnych sytuacjach. Dzięki niemu możemy ustawić telefon w odpowiedniej pozycji, co ułatwia przeglądanie interesujących informacji i zdjęć, a także pomaga wygodnie prowadzić rozmowy, czy w inny sposób komunikować się online.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.opengift.pl/akcesoria-reklamowe-do-telefonow/

 

Może Ci się również spodoba