Samsung s21 – czy warto wybrać ten model?

Mimo tego, że Samsung Galaxy S21 ma już ponad dwa lata, to wciąż jest wyborem wielu konsumentów. Co kryje w sobie ten smartfon? Czy warto go zakupić? Tego dowiemy się w poniższym artykule. Zapraszamy!

Samsung S21 – co w sobie kryje?

Samsung S21 to godny uwagi smartfon, który za sprawą swojej kompaktowej konstrukcji, wygodnie mieści się w dłoni. W przeciwieństwie do swoich następców, ma plastikowy tył. Chociaż niektórzy mogą uważać plastik za mniej premium, to model S21 zapewnia przyjemne wrażenia dotykowe, udowadniając tym samym, że najwyższej klasy materiały nie są jedynymi czynnikami decydującymi o jakości telefonu.

Oprogramowanie, wyświetlacz i wydajność

Istotną kwestią są aktualizacje oprogramowania S21. Samsung zobowiązał się zapewnić temu modelowi cztery główne aktualizacje oprogramowania, co oznacza, że kolejne odświeżenie powinien otrzymać do 2025 roku. Nie da się ukryć, że jest to przyzwoity wyniki jak na Androida.

Jeśli natomiast chodzi o wrażenia wizualne, Samsung S21 ma 6,2-calowy dynamiczny wyświetlacz, który działa z częstotliwością odświeżania 120 Hz.

Biorąc pod uwagę wydajność tego modelu, należy wspomnieć o 8 GB pamięci RAM, która zapewnia bezproblemowe uruchamianie aplikacji oraz płynne korzystanie z urządzenia. Z kolei opcja przechowywania 128 GB lub 256 GB gwarantuje wystarczającą ilość miejsca na wszystkie niezbędne aplikacje, zdjęcia i pliki.

Aparaty Samsunga S21

Model Galaxy S21 wyposażony jest w 12-megapikselowy aparat szerokokątny, 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, 64-megapikselowy teleobiektyw z tyłu oraz 10-megapikselowy aparat z przodu. Dzięki imponującym czujnikom można bez wysiłku uchwycić najlepsze chwile.

Czy warto wybrać Samsunga S21?

Czy warto zatem postawić na dwuletni model Samsunga S21? Smartfon ten udowadnia swoją wartość ciekawą i lekką konstrukcją, świetnym wyświetlaczem, doskonałą wydajnością oraz imponującym systemem aparatu.

Może Ci się również spodoba