Więcej GB od Plusha dla użytkowników oferty na kartę

Plush dorzuca gigabajty dla użytkowników oferty na kartę. Za włączenie pakietu Bez Limitu w aplikacji iPlus można zgarnąć dodatkowe 10 GB z dostępem do najszybszej sieci 5G Ultra. Dzięki czemu można korzystać ze smartfona bez obaw przed brakiem dostępu do internetu.

Czy to nad morzem, czy to w górach, w Plushu jesteś na bieżąco i w kontakcie ze wszystkimi. Aby zdobyć promocyjne 10 GB wystarczy włączyć jeden z pakietów Bez Limitu w apce. To proste!

Wybierając pakiet Bez Limitu otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y oraz:

  • 60 GB (bonusowe 10 GB + 35 GB z pakietu + 15 GB z doładowania) za 40 złotych,
  • 50 GB (bonusowe 10 GB + 25 GB z pakietu + 15 GB z doładowania) za 35 złotych,
  • 40 GB (bonusowe 10 GB + 15 GB z pakietu + 15 GB z doładowania) za 30 złotych,
  • 20 GB (bonusowe 10 GB + 10 GB z doładowania) za 25 złotych.

Promocja obowiązuje do 30 września.

Aplikacja iPlus

Bezpłatną aplikację iPlus można pobrać ze sklepu Google Play dla smartfonów z systemem Android oraz z App Store w przypadku urządzeń Apple. W apce szybko i łatwo można doładować konto, włączyć pakiety, ale także sprawdzić środki do wykorzystania – stan konta czy pakiet GB.

Plush wygrywa już na starcie i dorzuca jeszcze więcej internetu

Potrzebujesz kolejnych gigabajtów? Nie ma problemu. Aktywując pakiet Bez Limitu za 40 złotych w Plushu do odebrania jest nawet 2000 dodatkowych GB do wykorzystania nie przez rok, ale przez lata. Natomiast wybierając pakiet za 30 zł zgarniesz aż 1500 GB, też na lata. Po szczegóły śmigaj na stronę www.plushbezlimitu.pl/na-karte.

5G Ultra śmiga w Plushu

Użytkownicy Plusha bezpłatnie zyskują dostęp do  najszybszego 5G Ultra w Polsce, zapewniającego maksymalną prędkość pobierania do 1 Gb/s. Dzięki czemu można pobrać kilka filmów HD w mniej niż minutę, a playlistę już nawet w około sekundę. 5G Ultra, szybkie jak światłowód, to oglądanie filmów i seriali bez zacinania, płynne granie w chmurze oraz praca i nauka zdalna bez przeszkód.

Aby korzystać z ultra szybkiego internetu trzeba znajdować się w zasięgu sieci 5G Ultra (sprawdzisz to tu: www.plus.pl/mapa-zasiegu) oraz posiadać kompatybilne urządzenie.

źródło: plus.pl

Może Ci się również spodoba