Wentylator komputerowy, którego nie usłyszysz. Sprawdź jaki!

Jak znaleźć najcichsze akcesoria komputerowe? Choć wszyscy zmagamy się z problemem niewydajnych i niezwykle głośnych wentylatorów, to jednak uznani producenci akcesoriów gamingowych mają dla nas coś ekstra!

Znasz to pewnie. Dobrze po północy, cisza, spokój, współlokatorzy, małżonka czy rodzice poszli spać, a Ty masz chwilkę, by zagrać w mocny, klimatyczny horror w stylu Dead Space czy Alien: Isolation. Przyciemniasz monitor, nakładasz swoje dźwiękoszczelne słuchawki… i pięć minut później, głośny wentylator do komputera budzi Twojego męża czy żonę.

Dlatego właśnie stale powstają nowe rozwiązania i akcesoria komputerowe, które umożliwiają chłodzenie bez szumu. Aby nie dopuścić do przegrzewania się procesora twojego komputera, musisz zadbać o prawidłowe chłodzenie. W szczególności sprzęt gamingowy musi być wydajny, więc warto wyposażyć go w dodatkowe systemy chłodzące. Na szczęście z pomocą przychodzi marka Krux — wentylatory od tego producenta zapewniają wydajną, a co ważniejsze cichą pracę.

Czym jest marka Krux? To kierowana do graczy oferta znanej polskiej firmy SilentiumPC, która od lat zajmuje się produkcją wentylatorów, obudów, systemów chłodzenia oraz akcesoriów gamingowych. Dzięki fachowej znajomości branży, akcesoria komputerowe Silentiumpc zapewnią ci odpowiednią cyrkulację powietrza przy zachowaniu niemal bezgłośnej pracy.

Dlaczego wentylator do komputera Krux jest tak cichy?

Na pewno pamiętasz z fizyki, że dźwięk to drgania powietrza, prawda? Więc każdy dostatecznie silny przepływ powietrza dotrze do Twoich uszu. Cała sztuka polega więc na redukcji intensywności przepływu… ale tak, by powietrze było w stanie schłodzić procesor!

Wentylator do komputera od firmy Krux ma specjalnie zaprojektowane, grubsze, opływowe łopatki o ząbkowanych krawędziach. Dzięki temu powietrze szybciej przepływa wokół nich, a przy dużych prędkościach obrotu łopatki są sztywne — to nie generuje dodatkowych drgań ani dźwięku. Nowoczesne hydrodynamiczne łożysko FDB także tłumi drgania, podobnie jak specjalne gumki antywibracyjne na mocowaniach redukują wibracje obudowy.

Wydajne akcesoria pod marką Krux

Akcesoria komputerowe marki Krux zapewniają wydajną i cichą pracę Twojego sprzętu. Wentylator Silentium PC Fera 5 zastosowany w systemach chłodzenia w połączeniu z wentylatorem Krux jest w stanie skutecznie odprowadzać ciepło dzięki czterem miedzianym radiatorom podpiętym bezpośrednio do procesora.

A ponadto, hej – podobnie jak inne akcesoria gamingowe od uznanych producentów, wiele wentylatorów Krux jest podświetlanych. Nada to Twojemu komputerowi niepowtarzalny wygląd i przyda się ludziom pracującym w nocy; zwłaszcza grafikom, który też przecież potrzebują mocnego chłodzenia. 

Niezależnie od tego, czy eksplorujesz wirtualne światy, eliminujesz konkurencję w Battle Royale albo też montujesz filmy lub projektujesz grafikę 3D – musisz mieć dobrej jakości wentylator do komputera. A jeśli chcesz, by był jak najcichszy i najbardziej efektowny, warto sprawdzić, co przygotował sklep komputerowy online MaxSklep: w naszej ofercie znajdziesz doskonałe wentylatory i inne akcesoria komputerowe idealne do rozbudowy twojego gaming rigu.

Może Ci się również spodoba