W jaki sposób dyskretnie nagrywać dźwięk?

Dzięki rozwojowi techniki istnieje szereg rozwiązań umożliwiających zakamuflowane nagrywanie dźwięku. Można podzielić na na aparaturę podsłuchową, która przekazuje dźwięk w czasie rzeczywistym oraz na dyktafony szpiegowskie, które dyskretnie umieszczone w ukryciu rejestrują dźwięk, który po zabraniu sprzętu można odsłuchać. Dyktafony szpiegowskie mają niewątpliwe zalety – nie trzeba trzeba przebywać w zasięgu nadajnika i tracić cennego czasu na nasłuch – wystarczy zostawić go w miejscu, gdzie nie będzie wzbudzać większych podejrzeń.

Kolejną zaletą dyktafonów szpiegowskich jest ich długi czas działania. Bardziej zaawansowane modele pozostają w stanie spoczynku, a nagrywanie uruchamiane jest dopiero po pojawieniu się dźwięków o określonej częstotliwości i głośności. Są to urządzenia wyjątkowo proste w obsłudze i nie wymagające dodatkowego sprzętu ani oprogramowania.

Gdzie kupić dyktafony szpiegowskie?

Zwykłe dyktafony używane na przykład do rejestracji wywiadów przez dziennikarzy czy wykładów przez studentów teoretycznie mogą posłużyć jako dyktafony szpiegowskie, ale ze względu na słabsze parametry techniczne nie spełnią oczekiwanej roli. Najlepiej zaopatrzyć się w sprzęt specjalistyczny. Sklep-seko.pl to firma ściśle wyspecjalizowana w aparaturze szpiegowskiej. Wyposaża renomowane agencje detektywistyczne, a także instytucje państwowe zajmujące się sprawami bezpieczeństwa. Konsultanci ze
sklep-seko.pl po zapoznaniu się ze specyfiką zadania pomogą wybrać właściwy sprzęt.
Urządzenia oferowane przez sklep-seko.pl to najnowocześniejszy sprzęt wysokiej jakości po przystępnych cenach. Dyktafony szpiegowskie można nabyć już w cenie pomiędzy 100 a 200 złotych. Wszystkie urządzenia oferowane przez sklep-seko.pl mają gwarancję, a sprzedawca zapewnia doradztwo i serwis pogwarancyjny.

Jak używać dyktafony szpiegowskie?

Dyktafon szpiegowski wystarczy dyskretnie umieścić w miejscu, gdzie chcemy dokonać i nagrania i po określonym czasie zabrać go z powrotem. Aby ułatwić kamuflaż urządzenie te ukryte są w różnych przedmiotach codziennego użytku. Najczęściej stosowane to pendrivy, długopisy, breloczki, ładowarki, wtyczki czy listwy zasilające. Na specjalne życzenie klienta specjaliści z seko-sklep.pl mogą umieścić dyktafon praktycznie w każdym przedmiocie. Ukryte dyktafony szpiegowskie mogą być wykorzystywane w biurze, zakładzie produkcyjnym, w magazynie czy w domu. Aby upewnić się, że ich stosowanie jest zgodne z przepisami prawa warto przed założeniem podsłuchu skonsultować ten fakt z prawnikiem.

Może Ci się również spodoba