TVN24 i TVN24 BiS w nowym pakiecie NEWS w PLAY NOW!

Nasz zespół PLAY NOW wciąż zaskakuje!

Tym razem udało się zrobić coś specjalnego. Wiemy, jak ważne są najświeższe, rzetelne informacje i dlatego jesteśmy w stanie zaoferować Wam dostęp do kanałów TVN24 i TVN24 BiS dostarczających aktualności przez całą dobę!

W związku z tym wprowadzamy nowy pakiet NEWS, w którego skład wchodzą:

  • TVN24
  • TVN24 BiS
  • Euronews
  • Bloomberg
  • BBC World News

TVN24 to pierwsza stacja informacyjna w Polsce, obecnie uznawana także za najbardziej opiniotwórczą. Aktualizowane na bieżąco serwisy informują o najważniejszych wydarzeniach z całego świata przez całą dobę. TVN24 BiS posiada ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych tematyką międzynarodową. Uznani w branży dziennikarze i redaktorzy nieustannie relacjonują wydarzenia z całego świata, analizując ich wpływ na życie Polaków. W najnowszym pakiecie, Play oferuje także dostęp do  kanału Euronews, który prezentuje doniesienia polityczne, biznesowe i finansowe, skupiając się europejskiej perspektywie. W ofercie znajduje się także nadawany globalnie brytyjski kanał informacyjno-publicystyczny BBC World News oraz Bloomberg specjalizujący się w dostarczaniu informacji na temat rynków finansowych.

Pierwszy miesiąc dostępu do pakietu NEWS oferujemy bezpłatnie! Po tym czasie oglądanie najważniejszych kanałów informacyjnych to jedynie 10 zł miesięcznie. Oczywiście korzystanie z PLAY NOW nie pomniejsza naszym klientom pakietu danych.

W ten sposób pakiet NEWS dołącza do EXTRA, KIDS, SPORT czy HBO GO, dzięki czemu możemy zaproponować dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych, setek filmów, seriali czy bajek na żądanie w każdym miejscu i czasie. Z PLAY NOW i PLAY NOW TV możecie korzystać przez serwis www.playnow.pl, na smartfonach, tabletach, komputerach, telewizorach z AndroidTV czy przystawkach, w tym PLAY NOW TV BOX. Oprócz tego możecie oglądać treści na dużym ekranie korzystając z Chromecasta.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba