T-Mobile partnerem All Inclusive Film Festival

Wspieranie głosów osób wykluczonych oraz poznawanie ich historii czyni społeczeństwo lepszym. Dlatego T-Mobile, który realizuje misję łączenia ludzi, został partnerem odbywającego się 18-20 sierpnia All Inclusive Film Festival. Zainicjowany przez edukatora_kę i aktywistę_kę Ane Pilż festiwal odbędzie się w Jastarni, w kinie studyjnym Żeglarz, i poza seansami filmów będzie także miejscem warsztatów, rozmów o języku włączającym oraz performance’ów artystycznych.

W T-Mobile wiemy od dawna o tym jak ważne jest łączenie ludzi mówi Olga Wółkiewicz, ekspertka ds. CR T-Mobile Polska. Wierzymy, że mamy ogromny wpływ na rzeczywistość i chcemy „łączyć niepołączonych”. Dlatego nie przechodzimy obojętnie wobec społecznie istotnych kwestii i chcemy wspierać inicjatywy, które służą wymianie różnych doświadczeń. Jedną z takich kwestii jest inkluzywnośći różnorodność, które wpisane są nie tylko w DNA T-Mobile, ale także całej grupy Deutsche Telekom, której jesteśmy częścią. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy być partnerem wydarzenia takiego jak All Inclusive Film Festiwal.

T-Mobile wspiera AIFF, który stanie się miejscem dyskusji włączeniu w jak najszerszym ujęciu. Ideą festiwalu jest zmiana sposobu, w jaki mówimy (czyli też myślimy) o wykluczeniach. Inicjatywy festiwalowe będą propagować energię, siłę i emancypację, a do tego aktywizm, dużo dystansu i poczucia humoru. Dodatkowo oczywiście doskonałe kino.

Wszyscy jedziemy na jednym wózku wykluczeń – niezależnie od sympatii politycznych i wyznania – mówi Ane Piżl, inicjator_ka All Inclusive Film Festival. Jeśli jeszcze nie doświadczasz dyskryminacji, to dopadnie cię za chwilę – ze względu na starość, chorobę psychiczną lub transpłciowość twojego dziecka. Więc zamiast barykadować się w wykluczonych społecznościach, posłuchajmy razem swoich historii.

All Inclusive Film Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 2023 w kinie Żeglarz w Jastarni. Szczegóły na temat wydarzenia, informacje o organizatorach, organizatorkach oraz gościach, a także jego pełny program są dostępne na stronie https://aiff.pl/.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba