T‑Mobile najlepszy w rankingu Speedtest.pl za 2017 rok

TaniAbonament.pl - najszybszy internet mobilnyNowy Rok dopiero się zaczął, a już mamy co świętować! Poznaliśmy wyniki rankingu Speedtest za miniony 2017 rok. Nie to, żeby nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw, ale w podsumowaniu rocznym opublikowanym na stronie Speedtest.pl T‑Mobile zajął pierwsze miejsce nie w jednej, ale obu kategoriach: wśród dostawców mobilnego internetu, jak i obejmującym jedynie technologię LTE.

Szybki mobilny internet

Takie podwójne zwycięstwa wyjątkowo dobrze nam smakują. I tak, patrząc na cyfry, w kategorii LTE średnia prędkość pobierania w najlepszej sieci wyniosła 23,71 Mbps, zaś łącznie we wszystkich technologiach – 18,28 Mbps. To miły i cieszący oko bilans, zwłaszcza że jedynie Orange depcze nam nieśmiało po piętach.

Wyniki oczywiście niezmiernie cieszą, ale też nie dziwią. W piłkarskiej nomenklaturze powiedzielibyśmy, że puchar zwycięzcy zapewniliśmy sobie już dość wcześnie a w drugiej połowie roku zdominowaliśmy ranking Trudno więc, żeby w całorocznym podsumowaniu było inaczej. Tegoroczne podwójne zwycięstwo za cały rok 2017 i utrzymanie pozycji lidera zawdzięczamy inwestycjom w optymalizację i rozbudowę sieci LTE, zwiększaniu zasięgu technologii Carrier Aggregation i podwojeniu pojemności sieci w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Może Ci się również spodoba