Ponad 2000 stacji bazowych 5G – czyli jeszcze Bardziej w T-Mobile

Dzisiaj publikujemy kilka słów od T-Mobile, operatora telekomunikacyjnego który nadal rozwija się bardzo dynamicznie w Polsce:
Ten tydzień rozpoczęliśmy znaczącym osiągnięciem –  uruchomiliśmy dwutysięczną stację bazową dostarczającą klientom sygnał 5G z wykorzystaniem pasma C. To kamień milowy w rozbudowie naszej szybkiej sieci  5G Bardziej, której dynamiczny rozwój umożliwia szybką i niezawodną łączność milionom użytkowników w całym kraju. W ciągu ostatniego tygodnia aktywowaliśmy 156 nowych stacji, dzięki czemu w zasięgu sieci 5G znalazła się ponad 1/4 mieszkańców Polski. 
Szybka rozbudowa zasięgu sieci 5G na częstotliwościach 3,x GHz pozwala nam oferować  coraz większej liczbie użytkowników internetu możliwość korzystania z usług najwyższej jakości, by mogli cieszyć się doświadczeniami  na najwyższym poziomie. Nasza sieć 5G Bardziej to nie tylko akces do  najwyższych dostępnych prędkości, ale  zwiększona pojemność sieci w miejscach, gdzie korzysta z niej najwięcej osób.

Liderem pod kątem liczby stacji bazowych pozostaje Warszawa (306 stacji bazowych 5G), a na podium plasują się jeszcze Kraków (140) i Poznań (129). Jednak 5G bardziej uruchamiamy nie tylko w największych aglomeracjach, ale także w mniejszych miejscowościach: 5G Bardziej od T-Mobile dostępne jest już w ponad 330 lokalizacjach w całej w Polsce. Aktualna mapa zasięgu sieci 5G T-Mobile jest dostępna na stronie: https://www.t-mobile.pl/5g

2000 stacji bazowych T-Mobile

Udostępnienie naszym klientom ponad 2000 stacji bazowych działających w paśmie C w ciągu niecałych dwóch i pół miesiąca od momentu startu 5G Bardziej to efekt przygotowań rozpoczętych jeszcze na początku roku 2023 i konsekwentnej realizacji planów inwestycyjnych. Rozwój sieci 5G to nie tylko indywidualne korzyści dla nas wszystkich, ale też nowe możliwości dla cyfrowej transformacji Polski.  Dzięki wprowadzeniu 5G Bardziej, T-Mobile oferuje internet mobilny o prędkościach sięgających 1 Gb/s, umożliwiając klientom korzystanie z najbardziej zaawansowanych usług internetowych w najlepszej jakości.

 


Z oferty 5G Bardziej w T-Mobile mogą już korzystać wszyscy klienci usług abonamentowych (z taryfą T) oraz użytkownicy aktualnych ofert przedpłaconych: klienci oferty na doładowania (T-Mobile MIX), klienci Red Bull MOBILE, a także klienci T-Mobile na kartę, korzystający z ofert GO! M, GO! M+UA oraz GO! L.

Start sieci piątej generacji świętujemy z naszymi klientami, dając im możliwość skorzystania z prezentu w postaci bezpłatnego dostępu do nielimitowanego internetu w smartfonie. Wystarczy do końca kwietnia aktywować tę usługę w aplikacji „Mój T-Mobile” w ramach programu Magenta Moments – od tego momentu nawet przez 30 dni do dyspozycji klientów będzie doskonałej jakości nielimitowany internet 5G Bardziej.

Oferujemy również klientom  dostęp do internetu o szybkości nawet do 1 Gb/s. To wszystko dzięki nowej odsłonie Internetu domowego BEZ LIMITU z anteną zewnętrzną bez limitu gigabajtów i bez ograniczeń prędkości dla wszystkich tych, którzy są w zasięgu nowej sieci. A dla tych, którzy muszą jeszcze nieco poczekać na uruchomienie kolejnych magentowych stacji bazowych 5G Bardziej, też mamy dobre wieści: przygotowaliśmy dla Was ofertę internetu domowego z prędkością do 300 Mb/s.

Sieć nowej generacji to także ogromne korzyści i jeszcze lepsze doświadczenia dla biznesu. Dlatego wszystkim klientom, którzy korzystają z oferty MagentaBIZNES z limitem prędkości, do końca marca zdjęliśmy limity prędkości.

źródło: t-mobile.pl

Może Ci się również spodoba