Plus poszerza zasięg internetu stacjonarnego dzięki współpracy z Grupą Vectra

Operator sieci Plus poinformował o rozszerzeniu dostępności swojej oferty internetu stacjonarnego. Stało się to możliwe poprzez wykorzystanie infrastruktury udostępnionej przez Grupę Vectra. W rezultacie, mieszkańcy niemal 1,5 miliona domostw zlokalizowanych w 350 miejscowościach zyskali możliwość skorzystania z usług internetowych oferowanych przez Plusa. Firma przygotowała promocyjne pakiety obejmujące wysokiej prędkości internet stacjonarny w zestawie z bogatą ofertą contentu wideo – telewizją Polsat Box, a także dostępem do platform streamingowych Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus.

plus internet stacjonarny grafika zasieg

Zwiększony zasięg internetu stacjonarnego Plusa

Obecnie sieć stacjonarna Plusa obejmuje ponad 8,7 miliona gospodarstw domowych, co przekłada się na zasięg obejmujący niemal 20 milionów mieszkańców Polski. Ponad 14 milionów z nich ma dostęp do łączy światłowodowych. Dzięki dołączeniu infrastruktury Grupy Vectra, oferta internetu stacjonarnego Plusa została rozszerzona lub uruchomiona w 350 miejscowościach położonych we wszystkich województwach. Nowe lokalizacje pojawiły się m.in. w Warszawie, Gdańsku, Olsztynie, Bydgoszczy, Radomiu oraz Gorzowie Wielkopolskim. Zasięg usługi powiększył się tym samym o blisko 1,5 miliona domów i mieszkań, co odpowiada około 3,4 miliona potencjalnych użytkowników. Mieszkańcy objętych zasięgiem obszarów zyskali dostęp do szybkiego internetu, umożliwiającego bezproblemową pracę i naukę zdalną, szybkie pobieranie plików, płynne streamowanie filmów i seriali, granie online, a także jednoczesne podłączenie wielu urządzeń domowych do sieci.

Połączone usługi dopasowane do indywidualnych preferencji

Poszerzenie zasięgu oznacza, że większa liczba użytkowników ma możliwość łączenia usług oferowanych przez Plusa i Polsat Box w konfiguracjach dostosowanych do swoich potrzeb. Klienci zainteresowani bogatą rozrywką i sportem oraz pełną ofertą mogą skorzystać z pakietu łączącego internet stacjonarny Plusa, telewizję Polsat Box oraz usługę All In Streaming obejmującą dostęp do Disney+, HBO MAX i Polsat Box Go Plus. Dla osób ceniących rzetelne informacje, rozrywkę i sport przygotowano pakiet łączący internet stacjonarny Plusa z telewizją Polsat Box. Miłośnicy seriali i filmów mogą z kolei zdecydować się na połączenie internetu stacjonarnego Plusa z pakietem streamingów.

Aktualne informacje na temat zasięgu usługi Plus Internet Stacjonarny dostępne są na stronie internetowej: https://www.plus.pl/swiatlowod.

Może Ci się również spodoba