Plus dla firm: usługi dodatkowe, które ułatwiają prowadzenie firmy

Jako właściciel firmy z jednej strony chcesz mieć wszystko pod kontrolą, z drugiej zdajesz sobie sprawę, że trudno być specjalistą w każdej dziedzinie. Jak pogodzić obie kwestie? Usługi dodatkowe i aplikacje od Plusa to wsparcie niemal w każdej dziedzinie funkcjonowania firmy, od kwestii finansowych, przez prawne, a kończąc na administracyjnych. Pozwalają przyspieszyć wiele procesów, a tym samym zaoszczędzić czas, który można poświęcić na zdobywanie nowych klientów. Przedstawiamy 3 usługi dla klientów biznesowych Plusa, które ułatwiają prowadzenie firmy.

Smartfon to dla wielu główne narzędzie pracy. Usługi dodatkowe dla małych firm w ofercie Plusa  odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców, którzy za pośrednictwem telefonu nie tylko komunikują się z pracownikami i klientami, ale także zarządzają finansami firmy i czuwają nad codziennym funkcjonowaniem biura. Poznaj usługi i aplikacje dla firm w ofercie Plusa, które działają niczym asystenci i ułatwiają prowadzenie biznesu na różnych płaszczyznach.

Finanse

Terminal płatniczy w smartfonie – proste płatności bez dodatkowych urządzeń

Dzięki usłudze Worldline Tap on Mobile smartfon lub tablet staje się terminalem płatniczym i przyjmuje płatności zbliżeniowe. Z pomocą smartfona z aplikacją pobraną ze sklepu Google Play przedsiębiorca może bezpiecznie odbierać płatności za swoje usługi realizowane zbliżeniowo zarówno kartami płatniczymi, jak i portfelami mobilnymi. W odróżnieniu od tradycyjnego terminala aplikacja nie wymaga utrzymania i serwisowania, co ogranicza koszty związane z obsługą płatności. Rozwiązanie jest bezpieczne i posiada certyfikaty wymagane przez Visa i Mastercard. Dodatkowo dla małych przedsiębiorców, którzy są klientami sieci Plus aplikacja jest darmowa przez pierwsze 12 miesięcy, a od 13 miesiąca kosztuje tylko 5 zł miesięcznie.

Prawo

Usługa prawnik – rzetelne porady prawne na telefon

Zatrudnienie prawnika w niewielkim przedsiębiorstwie wiąże się zazwyczaj z dużym obciążeniem firmowego budżetu, a częste wizyty w kancelariach prawnych pochłaniają nie tylko pieniądze, ale także czas. Jednak nawet prowadząc małą firmę nie sposób uniknąć prawnych zagwozdek i wątpliwości. Jak zatem prowadzić biznes i jednocześnie unikać ryzyk prawnych? Warto zdecydować się na aktywację usługi Prawnik. To przede wszystkim – szybkość, wygoda i rzetelność konsultacji, a dodatkowo wyjątkowo niska cena. Doświadczeni radcy prawni i adwokaci za pośrednictwem kontaktu telefonicznego i e-mailowego doradzą w sprawach firmowych, ale także prywatnych. Podobnie jak prawnicy z tradycyjnych kancelarii biorą oni pełną odpowiedzialność za swoje konsultacje, a rozmowy pomiędzy klientem a prawnikiem są objęte tajemnicą.

Usługę Prawnik można zamówić w cenie 7,90 zł (9,72 zł z VAT) miesięcznie przy zawieraniu lub przedłużaniu umowy w ofercie Plus dla Firm.

Aby włączyć usługę w dowolnym momencie trwania umowy w ofercie Plus dla Firm, wystarczy wysłać sms o treści AKT PD1 pod numer 2601 lub zadzwonić pod numer 601 102 601. Miesięczna cena usługi wyniesie 11,90 zł (14,64 zł z VAT) miesięcznie.

Administracja

Centralka firmy – wirtualna recepcja

O tym, jak ważne jest pierwsze wrażenie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Centralka firmy, która działa jak wirtualna recepcja, podnosi jakość obsługi i pozytywnie wpływa na profesjonalny wizerunek firmy. Centralka zarządza połączeniami przychodzącymi na numer główny firmy – może to być Twój numer komórkowy w ofercie Plus dla Firm. Co to oznacza w praktyce? Wirtualna recepcjonistka powita dzwoniących, przedstawi ofertę firmy, przekieruje połączenia pod wybrane przez Ciebie numery, w tym bezpośrednio pod Twój numer, a nawet wyśle SMS. Aplikacja usługi Centralka Firmy podpowie Ci wstępne ustawienia (podstawowe, optymalne lub zaawansowane), zależnie od Twoich potrzeb.

Aby włączyć usługę w dowolnym momencie trwania umowy w ofercie Plus dla Firm, wystarczy wysłać sms o treści AKT CF pod numer 2601 lub zadzwonić pod numer 601 102 601. Miesięczna cena usługi wyniesie 7,90 zł (9,72 zł z VAT) miesięcznie.

Usługi dodatkowe to nie jedyne udogodnienie w ofercie Plus dla Firm. Z myślą o przedsiębiorcach i firmowych budżetach Plus wprowadził Mistrzowską Ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego już za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie, która pozwala na oszczędności i komfortowe korzystanie ze służbowych smartfonów.

źródło: plus.pl

Może Ci się również spodoba