Play z Mikołajem – Smartfony Samsung i Xiaomi nawet 50% taniej!

Play z Mikołajem rabaty rozdaje!
Smartfony Samsung i Xiaomi nawet 50% taniej!

  • Świąteczna superoferta dla klientów przenoszących numer do Play
  • Z abonamentem smartfony Samsung i Xiaomi nawet do 50% taniej
  • Wygodne raty 0%
  • JuniorBOX ze słuchawkami bezprzewodowymi lub zegarkiem w prezencie a do tego nawet 6 miesięcy bez opłat
  • Oferta dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Od 4 listopada wszystkie osoby przenoszące swój numer do Play do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać ze świątecznej promocji! Wybierając smartfon Samsung lub Xiaomi można otrzymać na niego nawet 50% rabatu, a opłatę rozłożyć na wygodne raty 0%. To świetna okazja, aby sprawić prezent bliskim lub wymienić telefony w firmie.

Nowoczesne smartfony z rabatem do 50%

Przy zmianie operatora na Play warto skorzystać z promocji, dzięki której można otrzymać smartfon najnowszej generacji w atrakcyjnej cenie. Klienci przenoszący swój numer do ofert abonamentowych M, L lub Homebox mogą skorzystać z rabatu do 50% na urządzenia Samsung lub Xiaomi, a dodatkowo otrzymają nawet 300 GB internetu!

Fioletowa sieć poleca między innymi modele:

  • Samsung Galaxy S21 FE 5G od 1499 zł (zamiast 2999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G od 849 zł (zamiast 1699 zł);
  • Samsung Galaxy A53 5G od 999 zł (zamiast 1999 zł);
  • Xiaomi Redmi Note 11 od 549 zł (zamiast 1099 zł).

Do wyboru jest także kilkadziesiąt innych modeli tych producentów, na które Play również oferuje korzystne rabaty.

Wygodne raty 0%

Nie dość, że ceny za smartfony w świątecznej promocji są wyjątkowo atrakcyjne to dodatkowo Play, w trosce o domowy budżet swoich klientów, rozkłada je na stałe raty 0%. Ich spłata nastąpi razem z abonamentem na jednej fakturze.

Rabat 50% na smartfony z abonamentem także dla firm

Świąteczna promocja nie ominie także klientów biznesowych, którzy zdecydują się na przeniesienie telefonów w swojej działalności do Play. Dzięki tej decyzji oni również mogą otrzymać rabat nawet 50% na smartfon z abonamentem wybierając jedną z ofert Play dla Firm: L lub XL.

Świąteczny zestaw JuniorBOX z prezentem dla najmłodszych i nawet 6 miesiącami bez opłat

Dla osób wybierających MIX, Play również przygotował atrakcyjne promocje. Przy zakupie dowolnego smartfonu w ofercie JuniorBOX klienci będą mieli do wyboru jeden z dwóch elektronicznych gadżetów w prezencie: słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu otoczenia lub zegarek Maxcom Aurum z pojemną baterią i długim czasem czuwania.

Dodatkowo przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają aż 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat.

Gdyby tego było mało to na każdego klienta który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert czeka również pakiet 100GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Więcej możliwości – Play 360

Wybierając ofertę w Play warto też zainteresować się pakietem Play360. To zbiór pożytecznych usług, który pokrywa wiele potrzeb, w jednej korzystnej cenie. W jego skład wchodzi profesjonalna naprawa telefonu, możliwość korzystania z Nawigacji Play, dostęp do biblioteki Legimi z e-bookami i audiobookami czy priorytetowe połączenie z konsultantem.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię operatora pod numerem 790 500 500 oraz na stronie play.pl.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba