Opaska Samsung Galaxy Fit3 już dostępna w Plusie za 280 złotych

Plus poszerza portfolio urządzeń o najnowszą opaskę sportową Samsung Galaxy Fit3 dostępną w atrakcyjnej cenie.

samsung-galaxy-fit-3

Najnowsza opaska marki Samsung będzie przydatna podczas aktywności fizycznej i nie tylko. Bateria pozwala na aż 13 dni pracy na pełnym naładowaniu. Niewielka waga zapewnia wygodę zarówno na treningu, jak i w trakcie snu. Galaxy Fit3 uzyskał certyfikat IP68, co oznacza, że jest w pełni wodo- i pyłoszczelny. Opaska została zaprogramowana tak, aby automatycznie rozpoznawać i śledzić aktywność użytkownika. Urządzenie pozwala monitorować: fazy snu, poziom stresu oraz puls. Fit3 łączy się z telefonem, dzięki czemu informuje o połączeniach, wiadomościach, alarmach, a także pozwala na m.in. kontrolowanie muzyki i aparatu w smartfonie.

Samsung Galaxy Fit3 dostępny jest w Plusie za 280 złotych – 1 złoty na start oraz 12 rat po 23,17 zł/mies. Osoby, które kupią opaskę Fit3 do 10 marca oraz do 17 marca wypełnią formularz na stronie www.zwrotfit3.samsung.pl mogą otrzymać 80 złotych zwrotu.

Jeśli szukasz dobrego abonamentu, warto zerknąć na ofertę abonamentu w sieci Plus. Dzięki różnorodnym planom możesz znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Plus oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, ale także szeroki wybór usług dodatkowych, które mogą sprawić, że korzystanie z telefonu stanie się jeszcze przyjemniejsze. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź, co dla Ciebie przygotował Plus!

źródło informacji: plus.pl

Może Ci się również spodoba