Oglądaj nowy sezon NBA – dzięki NBA League Pass w PLAY

Już jutro, 22 grudnia, startuje nowy, 74 sezon NBA. Drużyny rozegrają po 72 mecze (zamiast 82), a sezon zasadniczy zakończy się w połowie maja, a nie tak jak to było zawsze w połowie kwietnia. Ostatni mecz finałów ma być rozegrany najpóźniej w połowie lipca.

NBA League Pass jest jak Netflix ze wszystkimi meczami NBA – NA ŻYWO lub na życzenie. Pozwala oglądać spotkania najlepszej ligi świata zarówno na komputerze, telefonie, tablecie czy telewizorze podłączonym do internetu. Materiały na życzenie można też pobrać na urządzeniu mobilnym, a później obejrzeć je w dowolnym miejscu, także w trybie offline.

Wiemy bardzo dobrze, że wśród klientów Play jest wielu fanów NBA, którzy śledzą i oglądają rozgrywki. Dzięki NBA League Pass macie pełny komfort wyboru i oglądacie to, co lubicie. Klienci Play jako jedyni w Polsce mogą skorzystać z tej ekskluzywnej oferty i aktywować subskrypcję NBA League Pass bez podawania numeru karty kredytowej opłacając dostęp do usługi poprzez Zamów z Play (zarówno w ofertach na abonament jak i taryfach na kartę). Dzięki temu otrzymacie nielimitowany dostęp do materiałów na żywo oraz na żądanie.

Usługę można zamówić na stronie nbaonplay.pl podając numer telefonu i przepisując kod PIN otrzymany SMSem w celu weryfikacji. Od teraz można zalogować się na konto używając numeru telefonu w Play na stronie watch.nba.com oraz pobierając aplikację ze sklepów Google Play oraz App Store.

Ile to kosztuje?

Specjalnie dla naszych klientów zamawiających usługę w ten sposób pierwsze 14 dni pełnego dostępu jest darmowe. Przez ten czas można przetestować usługę i przekonać się, że naprawdę warto z niej korzystać. Po tym okresie subskrypcja kosztuje 69,99 zł miesięcznie (cena na oficjalnej stronie to 74,99 zł miesięcznie). W każdej chwili można zrezygnować z dostępu i aktywować go ponownie na najbardziej interesujące nas mecze.

Szukasz taniego smartfona? Zobacz na taniabonament.pl/telefony/

Zostaje mi tylko zachęcić Was do wypróbowania i sięgnięcia po szczegóły na dedykowanej stronie oraz play.pl/dcb.

Szczegółowe informacje o NBA znajdziecie na portalu www.probasket.pl.

Może Ci się również spodoba