Nowe miejscowości w zasięgu LTE i LTE Ultra od Play – wrzesień 2022

Najnowsze zestawienie miejscowości które dołączyły do zasięgu sieci Play. Zespół Sieci Play uruchamia dla Was nowe stacje (i analizuje obecne konfiguracje), aby każdy klient Play mógł cieszyć się świetnym zasięgiem fioletowego operatora.

 

Warto rzucić okiem na najnowszą listę miejscowości, do których dotarły technologie LTE i LTE ULTRA, bo w tym miesiącu eksperci Play naprawdę dali popis swoich możliwości!

– jeśli nie znajdziecie na liście swojego województwa to wcale nie oznacza to, że Play nie pracuje nad siecią w danym regionie. Na listach znajdują się tylko miejscowości, które nie były objęte zasięgiem szybkiego internetu, a w ostatnim czasie się pojawił.

W zasięgu fioletowego LTE znajduje się 3099 miejscowości¹, w tym 403 miasta². Z kolei LTE ULTRA obejmuje 2799 miejscowości¹ i 402 miasta². Do końca ubiegłego miesiąca nowe technologie dotarły do:

Nowe miejscowości¹ w zasięgu LTE – wrzesień 2022

Nowe miejscowości¹ w zasięgu LTE ULTRA – wrzesień 2022

¹ – miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców
² – miasta powyżej 10 tysięcy mieszkańców

źródło: play.pl

PS. Dzięki LTE możesz wygodniej korzystać ze swojego nowego smartfona w dobrej cenie, przede wszystkim swobodniej poruszać się po internecie!

 

Może Ci się również spodoba