Naszywki na zamówienie – jak przyszyć naszywki na mundur?

Naszywki to dobry sposób, aby wyróżnić wybrane elementy odzieży i ułatwić nam identyfikację. Gdzie zamówić niepowtarzalne naszywki i jak skutecznie przyszyć je do munduru? Podpowiadamy!

Dlaczego warto wybrać naszywki na zamówienie na mundur?

Mundury to dość specyficzne elementy garderoby, które są głównie wykorzystywane przez wojsko, organizacje harcerskie czy różnego rodzaju służby. Na ogół prezentują się do siebie bardzo podobnie – o ile kolorystyka i wzornictwo może się różnić pomiędzy różnymi grupami, o tyle w ramach jednej organizacji są niemal zawsze standaryzowane. Niekiedy jednak potrzebny jest sposób, aby wyróżnić dany mundur. Może to być wymagane np. w celu informowania o pozycji oraz funkcji danej osoby. W tym celu nie trzeba szyć nowego munduru – wystarczy wyposażyć się w naszywki, które można bez problemu przyszyć czy nawet ewentualnie zdjąć. To rozwiązanie, które wyróżnia się przede wszystkim skutecznością, prostotą i niskim kosztem.

Gdzie kupić oryginalne naszywki?

Zastanawiając się, gdzie kupić naszywki na zamówienie, warto rozejrzeć się wśród firm oferujących naszywki haftowane komputerowo. Często są one dostępne w bardzo korzystnych cenach – zwłaszcza w przypadku zakupu dużej liczby produktów naraz. Najlepszym wyborem będą sprawdzone, zaufane przedsiębiorstwa, które zapewniają wysoką jakość nadruków oraz produkcję z wysokogatunkowych materiałów. Dzięki temu naszywki długo zachowają odpowiedni wygląd, a także będą odporne na uszkodzenia.

Jak przyszyć naszywkę na mundur?

Po zakupie naszywki warto także dowiedzieć się, jak przyszyć ją do munduru w odpowiedni sposób. Pierwszym krokiem, o który powinniśmy zadbać, jest wypranie i dokładne wysuszenie wybranego elementu garderoby. Następnie należy go wyprasować – powierzchnia, na której mamy zamiar przyszyć naszywkę, powinna być możliwie najbardziej gładka.

Kolejnym krokiem jest nawleczenie na igłę nitki: aby uzyskać najlepszy efekt wizualny, kolor nici warto dobrać do naszywki lub kolorystyki munduru. Samej nici powinno być z kolei około 50 cm – to długość, która pozwoli swobodnie przeprowadzić całą czynność. Następnie należy wywrócić mundur na lewą stronę i przystąpić do przyszywania, szyjąc od spodu do wierzchu. Igłę przepychamy przez naszywkę, starając się wyczuć i oszacować, gdzie ją pokierować – warto uważać, aby się przy tym nie skaleczyć. Po obszyciu naszywki wsuwamy igłę pod jeden ze ściegów i tworzymy pętelkę, którą następnie zaciskamy. Aby całość trzymała się nieco lepiej, możemy powtórzyć ostatni krok.

Przyszywanie ze wsparciem firmy produkującej naszywki

Mimo że samo przyszywanie naszywek nie jest szczególnie skomplikowane, proces ten może być dość czasochłonny. Z tego względu warto skorzystać z propozycji firm, które oferują nie tylko samą sprzedaż naszywek, lecz także pomoc w ich przyszywaniu do wybranego materiału, np. do munduru. Takie usługi zapewnia m.in. PromoNadruk.pl – firma oferująca haftowane komputerowo naszywki na zamówienie w korzystnych cenach.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://www.promonadruk.pl/haft-i-emblematy/naszywki-na-zamowienie/

Może Ci się również spodoba