motorola razr 40 ultra 8/256GB – recenzja składanego smartfona

Najnowsza propozycja od Motoroli zachwyca designem, funkcjonalnościami i starannością wykonania. Jest to jedna z lepszych propozycji na rynku składanych smartfonów, którą wyróżnia duży zewnętrzny wyświetlacz zapewniający szybki dostęp do wszystkich treści. Nowa motorola posiada ekran Flex View, który można ustawić pod różnymi kątami, dzięki czemu oferuje nowe sposoby interakcji, fotografowania i tworzenia. Sprawdziliśmy na co stać flagowca motorola razr 40 ultra.

Ultrawydajna motorola razr 40 ultra

Doświadczenie niezwykłej szybkości gwarantuje procesor Snapdragon® 8+ Gen 1, który nie tylko obsługuje ultra-szybkie połączenia 5G od Plusa, ale także dostarcza wyjątkowe możliwości w grach, zaawansowane funkcje aparatu oraz efektywną oszczędność energii.

Model motorola razr 40 ultra jest wyposażony w akumulator o pojemności 3800 mAh. Wydajna bateria pozwala na korzystanie z telefonu dzień i noc. Smartfon można naładować przewodowo ładowarką o mocy 30 W, a także bezprzewodowo – z prędkością 5 W.

Nieskończone możliwości zewnętrznego wyświetlacza

Dzięki największemu i najbardziej zaawansowanemu wyświetlaczowi wśród telefonów z klapką użytkownicy otrzymują wiele dotąd nieosiągalnych funkcjonalności. Interaktywny wyświetlacz zewnętrzny 3,6” pOLED został zaprojektowany tak, aby był bardziej wciągający, osobisty, funkcjonalny i przyjemny. Użytkownik bez konieczności otwierania telefonu może cieszyć się natychmiastowym dostępem do powiadomień oraz wiadomości i odpowiadać na nie korzystając z pełnej wbudowanej klawiatury. Zewnętrzny ekran pozwala także na korzystanie z aplikacji, grę w gry, oglądanie filmów, realizowania płatności oraz na zmienianie muzyki.

Motorola razr 40 ultra zmienia zasady gry

Za bezawaryjną pracę klapki odpowiada unikalny zawias w kształcie łzy, specjalnie zaprojektowany tak, aby główny wyświetlacz pozbawiony był niemal jakichkolwiek zgięć. Gwarantuje to płynną i bezproblemową obsługę ekranu dotykowego. Natomiast, gdy klapka jest zamknięta, dolne i górne krawędzie smartfona motorola razr 40 ultra doskonale się dopasowują, nadając urządzeniu niezwykle smukły wygląd. Urządzenie bez problemu zmieści się w kieszeni marynarki lub w małej torebce, co czyni go niezwykle praktycznym dodatkiem.

Nieskazitelny wyświetlacz główny

Motorola razr 40 ultra została wyposażona w wielki wyświetlacz 6,9” pOLED jest gładki w dotyku i bez wyczuwalnych załamań. Dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu 165 Hz nie musimy obawiać się o zacinanie się w grach czy cieszyć się jakościowymi wideo. Motorola razr 40 ultra posiada certyfikat zgodności z najnowszymi standardami branżowymi DCI-P3 w zakresie jasności, czystości i wierności kolorów.

Dźwięk z każdej strony

Niezwykle muzyczne doznania gwarantuje wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® dostępny przez połączenia Bluetooth® i zoptymalizowany za pomocą technologii Snapdragon Sound™.

Wszechstronne aparaty do zadań specjalnych

Motorola razr 40 ultra wyróżniają również doskonale dobrane aparaty: przedni 32 Mpx oraz tylny: główny 12 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) i Dual Pixel Focus PDAF oraz 13 Mpx ultraszerokokątny i makro.

Obiektyw o szerokim kącie widzenia oraz funkcja makro (Macro Vision) tworzą zestaw niezwykle wszechstronny, pozwalający rejestrować niezwykłe momenty z niesamowitą precyzją. Dzięki technologii Quad Pixel, czułość światła jest zwiększona aż czterokrotnie, co pozwala na nowe doświadczenia przy robieniu autoportretów – możesz zrobić selfie bez konieczności korzystania z rąk.

Kolejną gratką dla wielbicieli fotografii jest możliwość podejrzenia zdjęcia na wyświetlaczu wewnętrznym przez fotografowaną osobę. Producent przekonuje, że najpiękniejsze selfie zrobisz zamkniętym telefonem, korzystając z zaawansowanego tylnego aparatu z dużym otworem przysłony, a my to potwierdzamy.

Motorola razr 40 ultra 8/256GB w Plusie

W ofercie Plusa smartfon motorola razr 40 Ultra 8/256GB dostępny jest za 499 złotych na start i np. 12 rat po 375 zł/mies. – łącznie 4999 złotych za urządzenie – w ofercie z jednym z poniższych abonamentów:

  • S za 39 zł/mies. z pakietem 6 GB miesięcznie,
  • M za 59 zł/mies. z pakietem 50 GB miesięcznie,
  • L za 79 zł/mies. z pakietem 120 GB miesięcznie,
  • XL za 99 zł/mies. z pakietem 250 GB miesięcznie.

Decydując się na jedną z powyższych ofert można skorzystać z promocji zapewniającej dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Ponadto, operator sieci Plus udostępnia wszystkim użytkownikom najszybsze 5G w Polsce bez dodatkowych opłat.

źródło: plus.pl

Może Ci się również spodoba