Kanały z portfolio BBC czyli Earth, Brit i First odkodowane do 8 maja w Play NOW

Do 8 maja 2022 kanały:

  • BBC Earth

  • BBC Brit

  • BBC First

będą dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV z dekoderem TV BOX. W trakcie trwania tak zwanego „otwartego okna” klienci będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programową kanałów z portfolio BBC standardowo dostępnych w pakiecie Extra.

BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata i dostarcza niezapomnianych wrażeń, przybliżając widzów do nieujarzmionej przyrody. W dniach 7-8 maja kanał świętować będzie 96. Urodziny Sir Davida  Attenborough – najwierniejszego adwokata Ziemi. W dwa dni BBC Earth zaprezentuje najciekawsze produkcje przyrodnicze z jego udziałem takie jak „Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii”czy „Attenborough i śpiew natury”.

BBC Brit to kanał przede wszystkim dla mężczyzn i wszystkich lubiących rozrywkę. Widzowie znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę. To kanał gdzie można oglądać znane programy „Szef jak szpieg”, „Top Gear” czy „Inżynieryjne katastrofy”.

BBC First jest adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych i innowacyjnych brytyjskich seriali z wieloma nagrodzonymi i uznanym twórcami oraz aktorami. Od 3 maja o godzinie 21:00 na kanale będzie można oglądać nowy serial kryminalny „Profesor T.”. Śledzi on losy ekscentrycznego profesora Jaspera Tempesta (w tej roli Ben Miller), genialnego kryminologa z Cambridge University ze zdiagnozowaną nerwicą natręctw, który niechcący zostaje doradcą policji.

 

Osoby, które po 8 maja będą chciały dalej oglądać kanały z portfolio BBC Studios zawarte w pakiecie Extra, będą mogły go samodzielnie aktywować – pierwsze 30 dni jest darmowe, po tym okresie cena to 20 zł miesięcznie, bez zobowiązań i z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie.

PLAY NOW to usługa, która zapewnia dostęp do kanałów telewizyjnych oraz filmów, seriali, programów rozrywkowych i bajek na żądanie, w dowolnym miejscu i czasie. Platforma jest dostępna na urządzeniach mobilnych, przez stronę playnow.pl, Smart TV LG i Samsung z systemami WebOS i Tizen, dekoderze PLAY NOW TV BOX i innych urządzeniach z systemem Android TV.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba