eSIM dostępny w ofertach abonamentowych T-Mobile

esim w T-MobileeSIM – czyli wirtualne karty SIM – stosowane są coraz częściej przez producentów sprzętu mobilnego i cieszą się rosnącą popularnością wśród klientów. I nie ma w tym nic dziwnego, eSIM się nie zniszczy, jego użycie pozwala zredukować produkcję plastiku, można go aktywować lub zamienić na inny dosłownie w jedną chwilę. Co więcej, w części smartfonów wirtualna karta, wgrana obok tradycyjnej, umożliwia korzystanie z dwóch numerów na raz (DualSIM). Teraz eSIMy są dostępne dla wszystkich klientów T-Mobile – zarówno tych biznesowych, jak i indywidualnych, w każdym z aktualnych głosowych planów abonamentowych T‑Mobile.

Technologię wirtualnych kart SIM, ze względu na ich ogromną funkcjonalność i wygodę, rozwijamy w T-Mobile już od kilku lat. Jednym z pierwszych etapów było wprowadzenie usługi multiSIM, umożliwiającej korzystanie z wirtualnej kopii już posiadanej karty po to, by móc używać jej w smartwatchu. Następnym krokiem było stworzenie usługi eSIM dla klientów korporacyjnych, dzięki czemu administratorzy IT nie musieli już instalować klasycznych SIMów nawet w dziesiątkach urządzeń jednocześnie. Teraz usługa jest dostępna dla klientów abonamentowych usług głosowych w T-Mobile – zarówno indywidualnych, jak i dla firm. Wszyscy oni mogą od dziś bezproblemowo i bezpłatnie wymienić kartę SIM na eSIM i korzystać w pełni z możliwości jakie daje ta technologia na każdym kompatybilnym smartfonie.

 

 

Wystarczy chwila

Wymianę karty SIM na eSIM można w T-Mobile zamówić na dwa sposoby – udając się do jednego z salonów lub łącząc się z telefoniczną obsługą klienta. Instrukcję instalacji karty wraz ze specjalnym kodem QR klient otrzyma na podany przez niego e-mail, a jednocześnie na jego telefon dotrze wiadomość SMS zawierająca hasło niezbędne do otwarcia plików. Sama czynność nie jest skomplikowana i bez problemu powinien poradzić z nią sobie każdy użytkownik, postępując zgodnie z podanymi wskazówkami. Warto wyświetlić je na oddzielnym urządzeniu, by cały czas mieć dostęp do informacji.

Usługa dostępna jest od dziś w:

  • Taryfach T
  • MagentaBIZNES
  • Jump proFirma

Więcej informacji na temat kart eSIM w T-Mobile dla klientów indywidualnych można znaleźć w regulaminie dostępnym tu, a oferta dla klientów biznesowych opisana jest na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/wirtualna-karta-sim.

źródło: t-mobile.pl

 

Może Ci się również spodoba