Ewa Zmysłowska dołącza do Zarządu Play od stycznia 2024

Od stycznia 2024 roku do Zarządu P4 sp. z o.o. („Play”) dołącza Ewa Zmysłowska, jednocześnie pełniąca funkcję Dyrektorki Pionu HR (Chief People Officer).

Ewa ZmysłowskaEwa Zmysłowska dołączyła do Play w 2018 r. W tym czasie, oprócz odpowiedzialności za obszar People, aktywnie uczestniczyła w projektach strategicznych mających znaczący wpływ na rozwój Grupy Play, w tym w procesie fuzji i kształtowania jednej organizacji, po formalnym połączeniu Play i UPC. W ramach Grupy P4 pełni również rolę członkini Rady Nadzorczej 3S DC Sp. z o.o. oraz członkini Zarządu Fundacji Wolność Wyboru – partnera bezpłatnej akademii kodowania 42 Warsaw.

Sukces Play tkwi w ludziach, ich kompetencjach i pasji. Dlatego tak istotnym jest z mojej perspektywy, abyśmy pozostali prawdziwie „human company” – firmą, która w świecie pełnym automatyzacji i rozwoju sztucznej inteligencji, nadal buduje na potencjale swoich pracowników, dobrej współpracy między zespołami i wspólnych wartościach” – podkreśla Ewa Zmysłowska.

Związana jest z obszarem HR od ponad 20 lat. Przed przejściem do Play pełniła funkcję Human Capital Director w PwC, a także zdobywała doświadczenie jako Recruitment Lead w Microsoft w Polsce i Europie Centralnej oraz w butikowych firmach doradczych specjalizujących się w obszarze zasobów ludzkich. Jest absolwentką europeistyki na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła Program Studiów Europejskich realizowany w ramach współpracy SGH i Sciences-Po w Paryżu. Jest certyfikowanym Coachem ICC.

źródło: play.pl

Może Ci się również spodoba