Do czego służy integracja z allegro?

Do czego służy integracja z Allegro?

Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Chciałbyś rozpocząć sprzedaż na Allegro, ale na samą myśl o ręcznym dodawaniu produktów, zdjęć i tworzeniu setek, jeśli nie tysięcy ofert, tracisz na to ochotę? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Znamy sposób na to, aby produkty dostępne w twoim sklepie internetowym, w sposób automatyczny zostały wystawione na aukcji allegro. Bez potrzeby ręcznego przenoszenia danych, zdjęć, kopiowania opisów i uzupełniania dziesiątek pól i formularzy. Jak to możliwe? Dowiedz się tego, czytając o integracji sklepu online z serwisem Allegro na stronie x13.pl/integracje-prestashop/integracja-allegro-z-prestashop.html.

Jak przenieść produkty ze sklepu internetowego do aukcji allegro?

Dla wielu właścicieli sklepów internetowych sprzedaż w serwisie allegro jest dobrym sposobem na zdobycie klientów. W Polsce każdego dnia dokonywanych jest kilka milionów transakcji na allegro, w czym pomaga dedykowana aplikacja mobilna, liczne promocje, a także duża popularność i rozpoznawalność marki. Nie można także bagatelizować takich rzeczy jak program ochrony kupujących i ogólnie wysoki poziom zaufania do samej marki allegro. Firmom prowadzącym swój sklep online, po prostu wypada być na allegro i również tam prowadzić swoją sprzedaż, bo tego oczekują klienci i to buduje wiarygodność. Przychodzimy z pomocą wszystkim, których interesuje szybka dwustronna integracja sklepu internetowego oraz kont allegro. Na czym ona polega? Na tym, że produkty dostępne w twoim sklepie zostaną skopiowane na allegro. Do dyspozycji naszych klientów przygotowaliśmy personalizowane szablony aukcji, pozwalające poprawić widoczność i czytelność opisów, a także odróżnić je od konkurencji.

Dlaczego warto istnieć w serwisie allegro?

Allegro to najdłużej działający w Polsce serwis sprzedażowy, początkowo działający na zasadzie aukcji, dziś jednak w głównej mierze opanowany przez detalistów i hurtowników, sprzedających tak jak w swoich sklepach. Dzięki temu, że allegro nieustannie pracuje nad poprawieniem obsługi zamówień i uczynieniem procesu zakupowego jeszcze szybszym, coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z tego kanału sprzedażowego. Jednym z powodów, które do tego zachęcają, jest allegro smart, czyli bezpłatne dostawy do paczkomatów i przesyłki kurierskie gratis. Jeżeli twoja sprzedaż we własnym sklepie internetowym nie idzie ci najlepiej, warto pomyśleć o sprzedaży hurtowej na allegro. Wykonany przez nas import aukcji, na pewno pomoże w tym działaniu.

Może Ci się również spodoba