T-Mobile przedłuża dostęp do sieci 5G Bardziej wszystkim klientom ofert prepaid

T-Mobile duże logoSieć 5G Bardziej T-Mobile kontynuuje ekspansję, obejmując już ponad 25% populacji Polski, a dalsze rozbudowy infrastruktury są w trakcie realizacji, zapowiadając poprawę sytuacji w najbliższej przyszłości. Dlatego możliwość korzystania z sieci 5G Bardziej dla klientów T-Mobile na kartę, Heyah na kartę, Heyah MIX oraz MIX zostaje przedłużona do końca września. Celem jest zapewnienie użytkownikom możliwości doświadczenia szybkości i wydajności oferowanych przez T-Mobile.

Przy tak dynamicznym rozwoju sieci 5G istotne stają się trzy czynniki: odpowiednie oferty, dostępność odpowiednich urządzeń oraz możliwość przeprowadzenia testów. Z okazji wprowadzenia sieci 5G Bardziej, przygotowano różnorodne propozycje dla klientów zarówno prepaid, jak i abonamentowych. Ponadto, sieć 5G Bardziej została udostępniona klientom prepaid do końca kwietnia, niezależnie od ich aktualnej oferty. A w duchu kontynuowania dobrej praktyki, akcja promocyjna również zostaje kontynuowana.

Dostęp do sieci 5G Bardziej zostaje przedłużony do końca września dla klientów prepaid T-Mobile, niezależnie od ich obecnej oferty. To oznacza, że klienci T-Mobile na kartę i MIX, a także Heyah na kartę i MIX, mogą już teraz korzystać z 5G Bardziej, również podczas majówki i wakacji. Aktywacja jest automatyczna, wystarczy być w sieci T-Mobile oraz posiadać smartfon obsługujący technologię 5G.

Może Ci się również spodoba